+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül sonrası vücutta yapışmış görünen maddeler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kerem10
  Üye
  Reklam

  Gusül sonrası vücutta yapışmış görünen maddeler

  Reklam

  Gusül sonrası vücutta yapışmış görünen maddeler Mumsema selamünaleyküm, gusül abdesti alıp banyodan çıktıktan sonra giyinme esnasında vücudumun bir yerinde etime yapışmış sim veya bir cisim gördüğümüzde ve onun altına su gitmemiştir diye düşünüyosak tekrardan gusül abdestimi almalıyız. çok fazla takıntılıyım bu konuda ilgilenip cevaplarsanız çok memnun olurum. saygılar..

 2. mümini78
  Devamlı Üye

  Cevap: gusül sonrası vücutta yapışmış görünen maddeler


  Reklam


  Yazılarımı oku özellikle de vesvese üzerine yazdıklarımı aman ha takıntı ve vesvese çok farklı şeylerdir. Takıntının başlangıcı vesvesedir. Takıntı vesveseden çok daha kötüdür. Çünkü vesvesenin ilacı bilgi iken takıntılı kişi bilsede bu işin doğrusunu yine vazgeçemez. Herşey güzel yolunda giderken bile kafasını takacak şeyler arar. Yazılarıma gözet. Allah derdinin dermanını da verir inşallah.

 3. Efsane 66
  Devamlı Üye
  Gusul abdesti ve normal abdestte deri islattigin zaman kabul olmus gorur yani diyelim bi tarafinda yara var, islatmak yetiyor. Mesela benim babam diyaliz hastasi, ve sarikli band ile banyo yapior. Mikrop alirsa o yara olan bolge hemen hastanelik olabilr allah gostermesin. O yuzden babam o bolgeyi yikamaz. Islam dini, sac kadar ince kilic kadar keskindir.

  Selametle.

+ Yorum Gönder