+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Jöle sürmek gusül abdesti ve normal abdesti bozarmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. b@tu
  Emekli
  Reklam

  Jöle sürmek gusül abdesti ve normal abdesti bozarmı

  Reklam





  Jöle sürmek gusül abdesti ve normal abdesti bozarmı Mumsema İLK JÖLE SÜRDÜM SONRA ABDEST ALDIM AMA BAŞI MEST KONUSUNDA TEREDDÜDDTE KALDIM HANİ DİBE SU GİTMİŞDİR DİYE AMA JÖLE ÖYLE KATI BİRŞEY DEİL YANİ


  TEŞEKKÜRLER CEVAPLARSINIZ SEVİNİRİM


  ALLAH ( C.C ) YANINIZDA OLSUN ..





 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Jöle sürmek gusül abdesti ve normal abdesti bozarmı


  Reklam


  Abdestte başı meshetmek farzdır.Deriyi değil...

 3. mümini78
  Devamlı Üye
  Yazılarımı bul ve oku: Jöle gusül abdestini nasıl niçin hangi yolla bozabilir ki? Eğer başına jöle sürdüğün zaman ihtilam da oluyorsan tabiki gusülün bozulur. Namaz abdestinden önce ya da sonra jöle sürmen namaz abdestine ya da başını mesh etmene mani olmaz ancak jöle sürdükten sonra abdest alman jölenin etkisini yitirir. Bu sebeple ilk bir abdest al başı mesh et sonra jöle sürersin. Kendine kafayı takacak yerler arama hayat kısa yapılacak işler çok.

 4. b@tu
  Emekli
  Birdaha Öyle yaparm joleyi abdesten sonra sürerim ben bilmiyordum önce sürüp sonra abdest almıştım saolun ALLAH (C.C) YANINIZDA OLSUN .

+ Yorum Gönder
jöle abdesti bozar mı,  jöle sürmek abdesti bozar mı,  jole sürmek abdesti bozar mı,  jole abdesti bozar mı,  jole sürmek abdesti bozarmı,  jöle abdest bozar mı,  jole ab