+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Kredi borcumdan kurtulmak istiyorum... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. TarikateSon!
  Üye
  Reklam

  Kredi borcumdan kurtulmak istiyorum...

  Reklam

  Kredi borcumdan kurtulmak istiyorum... Mumsema Şu an seher vakti denilen o saatlerdeyiz.Bu vakitler hayırlı olan tüm güzelliklerin başlangıcı ve müjdecisidir.İnşaallah hayırlı olur düşüncesiyle sizlerle bir maruzatımı paylaşmak istedim.
  Geçmişte boşlukta olduğum ve dini sorumluluklarımdan uzak olduğum zamanlarda,içinde bulunduğum maddi sıkıntılarıma bir çare ve elden olan borçlarımı ödememde kolaylık olsun diye bankadan bir miktar kredi kullanmıştım.Şimdi ise bu kredi borcum yüzünden kendimden utanıyorum.Bir an önce kurtulmak için her duamda her gün,her an Rabbime yalvarıyorum.Günahtan kurtulmak ve günaha girmemek adına uygulanan yöntemlerin caiz olabileceğine inanıyorum.Bu sebeple de başımı öne eğerek sizlerden bu forumdaki durumu uygun,müsait olan arkadaşlardan Ramazan fitreleriniz ve zekatlarınız için vereceğiniz bir adresiniz belirmemişse kafanızda,başım öne eğik ama kalbim dik bir şekilde yardımcı olmalarını bekliyorum.Rabbim yardımcı olmayı düşünen ve keşke durumum olsaydı diye bile aklından geçiren tüm müslüman arkadaşlardan Razı olsun ve cehennemini o kişilere haram kılsın inşaallah...

 2. mümini78
  Devamlı Üye

  Cevap: Kredi borcumdan kurtulmak istiyorum...


  Reklam


  Bir kişilik fitre verebilirim iban ve gerçek adını yazman yeterli ( özel mesaj da atabilirsin bana)

 3. TarikateSon!
  Üye
  Kardeş Allah Razı olsun,Rabbim seni de bu dünyada Mahşer meydanında çaresiz ve yardımsız bırakmasın.Özel mesaj nasıl atılır bilmiyorum,yardımcı olursan sevinirim.

+ Yorum Gönder
borcumdan kurtulmak istiyorum