+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Babam sürekli alkol kullanan birisi kafayı yemek üzereyim artık yardımcı olun Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şebir88
  Üye
  Reklam

  Babam sürekli alkol kullanan birisi kafayı yemek üzereyim artık yardımcı olun

  Reklam

  Babam sürekli alkol kullanan birisi kafayı yemek üzereyim artık yardımcı olun Mumsema selamum aleyküm arkadaşlar benim çok fena bi derdim var.benim derdim babamla ilgili babam sürekli alkol kullanan birisi ve biz bu yüzden her gün sürekli tartışıyoruz bugün şirketin kirası yatmadı para yok diyo ama alkole gelince 40-50 basıyo hergün hiç acımaz artık dayanamıyorum kötü bişey yapacam diye ben zaten sinir hastası biriyim vallahi kendimi zor tutuyorum babadır diyorum sabır diyorum ben ne yapim arkadaşlar bana akıl verin

 2. simav
  Üye

  Cevap: arkadaşlar kafayı yemek üzereyim artık yardımcı olun


  Reklam


  Kardeş öncelikle sakin ol sonuçta baban düzgün konuşmanın yollarını ara başka yapacak bir şeyin yok malesef.

 3. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Onun için dua ettin mi hiç? Hacet namazı kılabilirsin mesela.Allah'a sığın, insanları doğru yola ondan başkası iletemez.

 4. ebediyyetyolcusu
  Emekli
  Selamün Aleyküm

  Evet Kırlangıç kardeşin de dediği gibi evlat babasına dua da bulunmalıdır. Babana karşı sabretmen güzel bir davranıştır ona bilsede yine içkinin kötülüklerini anlatmalı tevbe edip vazgeçmezse Allah'ın gazabına sebep olabileceğini hatırlatmalısın.

  Yine de babana karşı yumaşak davran ona tatlı bir dille yaklaş. Ne bilirsin belki de Allahu teala böyle bir babaya karşı nasıl davranacağını sınamaktadır. Allahu Alem o herşeyin bilincindedir.

+ Yorum Gönder