+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Camiide adamın biri canımı sıktı/Namazla ilgili sorumlarım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ordeall
  Emekli
  Reklam

  Camiide adamın biri canımı sıktı/Namazla ilgili sorumlarım

  Reklam

  Camiide adamın biri canımı sıktı/Namazla ilgili sorumlarım Mumsema namaz için camiiye gdyrdum adamın biri kapıda ayakabısını çıkarıyor bnde çıkardım içeri grerken omzum çok hafif ona dydi özür diledim bktm adam tantana yapıyor bşy dmdm ama sinirlendim camiden çıktıntan snra öküz müdür ndr ddm ya ben şimdi günahamı grdm ikinci olarakta namazı kılarken bi yere odaklanıyorum ama rükû dan kafamı kaldırdgmda başka tarafta olmuş oluyor gözüm yani anlatabilmişimdir heralde ve bide teravih namazının günlük sevapları varmış ben okudumda çok güzel yazıyor nette bunun gerçek olup olmıcanı sorucaktım

 2. @mir
  âb ü kil

  Cevap: camiide adamın biri canımı sıktı/Namazla ilgili sorumlarım


  Reklam


  seleften biri
  "köpeği hor görsem köpeğe dönüşeceğimden korkarım" benzeri bir laf etmiş
  ama tam hatırlayamadım

 3. ebediyyetyolcusu
  Emekli
  Selamün Aleyküm

  Kardeşim omuzun diğerine değdiyse ne olmuş, namaza başlamadan safları "sık tutun denildiğinde" omuzlar birbirine değmiyor mu ? Ama öküz müdür demekle gıybet yapmış oluyorsun bundan sakınmalısın.

  Namazda da Allah'ın huzurunda olduğunu unutma sen onu görmesende o seni görüyor. Namaz kulun rabbine huzurunda hesap vermesidir yani onun provasıdır. Allahu teala beş vakitte bunu bize hatırlatır.

  Namaz esnasında Şeytan oraya bak buraya bak diye vesvese verir gözlerini selam vermek hariç secde mahalinden başka bir yere çevirmemelisin.

+ Yorum Gönder