+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Güsulum geçerli olurmu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. djcix
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Güsulum geçerli olurmu ?

  Reklam  Cevap: Güsulum geçerli olurmu ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Güsulum geçerli olurmu ?
  Bugün yine çok vesvese vardı ama hiç güsul abdesti almadan mutlu olmaya çalıştım ve başardım teşekkürler ALLAH razı olsun hepinizden.Kız arkadaşımı falan görünce vesvese gidiyor

 2. mümini78
  Devamlı Üye

  Cevap: Güsulum geçerli olurmu ?


  Reklam


  İlk yazımı okuduysa orada bu yer almaktadır. Şeytan günah içeren konularda kişiye vesvese vermez. Yani açık bir kadına bakarken bakma demez. Arkadaşım senin yazılarını önemsedim ve hepsini okudum vesvese ile ilgili bir çok konu başlığını siz açmışsınız ve durmunu niteleyen yazıları da yazdım sen de bir zahmet et oku ha bu arada unutma kız arkadaşı olan birinin ilk alacağı gusül kabul almaz bu yüzden iki defa yıkanman gerekir. Ayrıca gusülde gülen kişinin önce ağlaması sonra gusül etmesi gerekir. Ve yine soğuk su ile gusül eden gusülünü sıcak su ile tamamlayamaz sıcak su ile gusül eden gusülünü soğuk suyla tamamlayamaz ve yine gusülde sadece burnunun içini değil beyine giden kısmınıda yıkamam gerekir. Ayrıca dış kulakla beraber orta kulak kısmınıda yıkaman gerekir istersen şişe pamuk bağla kulağını öyle yıka. SON mesjaına çok kızdığım için sana bu mesajı yazdım herlade ne demek istediğimi anladın. İnsalarla asla dalga geçme emi.

 3. djcix
  Emekli
  Yanlış anladınız galiba ben açık kadına falan bakmıyorumki kız arkadaşım dediğim bildiğin arkadaşız anladın ? yaşım 14 bu arada.

 4. djcix
  Emekli
  Benim vesvesem güsulde pek olmuyor normal hayatta oluyor hergün uykudan kalınca güsul alma hissi oluyor mutsuz falan oluyorum ama artık takmıyorum .

 5. djcix
  Emekli
  Ben insalarla dalga geçmiyorumki ne alaka kardeşim anlamadım vallaha ?ne nerden çıkardın onu

 6. djcix
  Emekli
  Haaaa tamam şimdi anladım şeytanın verdiği vesveselerin aynısı dayı bu tamamdır ALLAH razı olsun tuttuduğun altın olsun

 7. ebediyyetyolcusu
  Emekli
  Vesvese konusu ile ilgili mutlaka izleyin !

  http://o-o---preferred---ham02s05---...s_redirect=yes


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12