+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hz.Aişe bunları yapmışmıdır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Sakaleyn
  Emekli
  Reklam

  Hz.Aişe bunları yapmışmıdır ?

  Reklam
 2. ömerhattab
  Devamlı Üye

  Cevap: Hz.Aişe bunları yapmışmıdır ?


  Reklam


  Bunlar şia kaynaklarından Hz Aişe r.a bakış açısı Ehlisünnet kanaklarından alıntı gibi gözüken bu durum makaslamaktan başka birşey değil...Kardeşim şu şia kaynaklarından konu aktarmayı bırak bence...

 3. Sakaleyn
  Emekli
  ne şia kaynağı buhari yi diğer ehli sünnet kaynaklarını görmüyonmu ?

 4. Hoca
  erimeye devam...
  Kardeşim şu şia kaynaklarından konu aktarmayı bırak bence...
  Ömer kardeşe uy bizi uğraştırma.

  Bütün şiayı Hz. Aişenin bastığı toprağa kurban ederim!


 5. @mir
  âb ü kil
  ben böyle salakça hazırlanmış bir yazı daha görmedim desem yeridir
  sakalyen yazdıklarını araştırdın mı?
  daha doğrusu okuyup anlamaya çalıştın mı?

  şimdilik sadece şunu sorayım:
  sence
  Müslümanlar arasında Aişe'den daha hayırlı kadın
  varsa o kimdir?

 6. enemüslim
  Devamlı Üye


  sakaleyn nerden türedin bilmiyorum,senin de yazılarından anlaşılıyorki hz Ebubekir bile yazamaman ne mal olduğunu ortaya koymaktadır..sana söyliyeceklerimi iyi dinle sakaleyn ne sen ne zürriyetin ve de tabi olduğun şiaa nın zürriyeti hz Aişe annemiz r.anhe ve muhterem babası Hz ebubekir r.a da açık bulamayacaksınız...attığınız çamurlar ancak kalbinizi ve kendi gözünüzü kirletir ve kapatır...onun normal yaşantısında kıskanmalarını suç şerefle geçen bir hayatı hata diye yansıtabilecek tek toplum ancak ve ancak siz şiaa uşaklarıdır..

  sen sana olan farzları bil öğren yaşa sonra gel bizim annemiz canımız Hz Aişe r.anhume araştır..sakın ola sakın bir daha laf atayım deme vallahi ona laf atanın dilini koparır kalbini yerinden alırım...müslümanların hassasiyetlerine dokunmayın....!!

  gidin din düşmanları ile uğraşın sana ve senin gibilere uyarımdır....!!


 7. Sakaleyn
  Emekli
  Araştırıyoruz işte soruyorum size .

  varsa o kimdir?
  Vardır oda FATIMA-TÜZ ZEHRADIR(SA)

  sakaleyn nerden türedin bilmiyorum,senin de yazılarından anlaşılıyorki hz Ebubekir bile yazamaman ne mal olduğunu ortaya koymaktadırsana söyliyeceklerimi iyi dinle sakaleyn ne sen ne zürriyetin ve de tabi olduğun şiaa nın zürriyeti hz Aişe annemiz ranhe ve muhterem babası Hz ebubekir ra da açık bulamayacaksınızattığınız çamurlar ancak kalbinizi ve kendi gözünüzü kirletir ve kapatıronun normal yaşantısında kıskanmalarını suç şerefle geçen bir hayatı hata diye yansıtabilecek tek toplum ancak ve ancak siz şiaa uşaklarıdır

  sen sana olan farzları bil öğren yaşa sonra gel bizim annemiz canımız Hz Aişe ranhume araştırsakın ola sakın bir daha laf atayım deme vallahi ona laf atanın dilini koparır kalbini yerinden alırımmüslümanların hassasiyetlerine dokunmayın!!

  gidin din düşmanları ile uğraşın sana ve senin gibilere uyarımdır!!
  sende kimsin ? şia olduğumu Hz.Aişe laf attığımı nerden çıkardın !!!!

 8. ebuturab
  Site Doktoru
  sakaleyn sen kimsin yaw ilmi derecen nedir abuk sabuk konuşup milletin canını sıkıyorsun...birde bilmiş ,bilmş cevap veriyo fatıma tüz zehra daha hz Fatıma ranhüme nin adını yazmayı bilmeyen gecmiş peygamber efendimizin eşi ve kızı ile ilgili konuşuyor...kardeş şu lanet şiaanın konularını alıp bu siteye yapıştırma tamammı .aklınızı başınıza alın bu tür konuları burada acmayın..nifak ekeceskseniz defolun hrıstıyanların yahudılerın ıcınde nıfak acın,onlarla el sıkışıp öpüşeceğinize,din düşmanlarınızla uğraşın....!!

  sakaleyn birdaha bu tür konuları açarsan cevabım daha farklı olur tamam mı...?


 9. Sakaleyn
  Emekli
  benmi yazdım onları ya ? ben onları onayladımmı ? ben Ehli sünnetim sadece bunlar doğrumudur diye soruyorum,ama görüyorumki cevap veremiyorsunuz anca laf yapıyorsunuz ,FATIMA TÜZ ZEHRA doğrudur bu yanlış bişey yok !

 10. ebuturab
  Site Doktoru
  sakaleyn kardeş yanlıştır senın gozun kulagın dılın yokmu sen niye araştırmıyorsun heee niye araştırmıyorsun dilin bakıyorumda bir karış otur adam gibi araştır sonra burada paylaş..tammmı....!! ha bu arada laf yapmıyoruz sen bizi iyi anladın da işine geliyor..

 11. Sakaleyn
  Emekli
  laf yapmıyorsunuz açıklayın şu buharidekileri bunlar neyin nesidir ? bi bilelim açıklayın ? ben burda soruyorum açıklayın diye şiaya geçmeyim diye,ama siz cevap vermiyorsunuz açıklamıyorsunuz onları !

 12. enemüslim
  Devamlı Üye

  Reklam


  sakaleyn kardeş yanlıştır senın gozun kulagın dılın yokmu sen niye araştırmıyorsun heee niye araştırmıyorsun dilin bakıyorumda bir karış otur adam gibi araştır sonra burada paylaş..tammmı....!! ha bu arada laf yapmıyoruz sen bizi iyi anladın da işine geliyor
  senin okuma yazmanda yok sanırım arkadaş sana yazmışkaldıki senin kopya yapıştır metodunla tembel oldugun ortaya cıkıyor..onunde bilgisayarın var otur arastır..hazıra konma senınle uğrasacak vaktımızde yok bu abuk sabuk konularınada son ver..

  HZ Aişe r.anhume Peygamber efendimizin eşidir ve müminlerin annesidir ayetle sabittir..ona laf atma karalama yapanların imanından şüphe ederim..eğer ehli sünnet isen.....! ne dediğimi anlayacaksın yok eğer şiaanin tayfasından isen zaten diyecek sözüm yok ..tamammı ....! hadi araştırda ehli sünnet alimlerinden yaz bakalım hz Aişe annemiz kimmiş..

  yok araştırmayacaksan koca karılar gibi laf torbası yapma kapa konuyu


+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu