+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyük abdest yaparken gelen meni ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?

  Reklam  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?
  ALLAH C.C. sizden razı olsun . Tam sahur vakti ezan öncesi başıma geldi . Daha baya zaman önce de olmuştu. Sizin sayenizde rahatım. Teşekkürler bilgi için .

 2. Misafir

  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?


  Reklam


  Allah razi olsun cok saolun ben herseye takintiliyim bu durum benim basimada geliyor ve acikcasi korkuyorum gusul lazimmi ?

 3. Şem'a
  YÖNETİCİ
  büyük abdest yaparken sperm gelmesi
  basimada geliyor ve acikcasi korkuyorum gusul lazimmi ?
  Bu vesvese olabilir ya da meni değildir.

 4. Misafir
  banada bu durum sık sık oldu meni büyük abdestimi tutarken kendimi kastığım için meni ucuna kadar geldi burda sıkıntı yok abdesst bozulmuyormuş ancak ben temizlemek için birkaç hareket yaptım benim abdestim bozulurmu ?

 5. gözlüklüadam
  Üye
  bana da aynı durum oluyor büyük abdesti tutarken kendimi aksıyorum sonra meni geliyor bazen şehvetlide oluyorum ancak isteyerek yapmıyorum bazen ucunda kalıyor onu çıkartmak için birkaç hareket yapıyorum orucum sakatlanırmı abdest gerekirmi yardımcı olursanız yaşım 17 bu durum normalmi ?

 6. arifselim
  Yönetici
  İstem dışı gelen meni gusül gerektirmez ve cünüpte etmez. Eğer zevk alarak boşalma oluyorsa o zaman oruç bozulmaz ama gusül alman gerekir.

 7. Misafir
  Bende (af edersiniz) büyük abdest yaparken başıma bir kaç kez geldi gusül gerektirir mi diye çok kez kafamı kurcalamisti.
  Yorumlarıyla bizleri aydınlatan herkesten Allah razı olsun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
büyük abdest yaparken sperm gelmesi,  büyük tuvaleti yaparken sperm gelmesi,  tuvalet yaparken meninin gelmesi,  büyük tuvalet yaparken sperm gelmesi,  büyük abdesti yaparken sperm gelmesi,  büyük abdesti yaparken mezi gelmesi,  büyük abdest yaparken meni gelmesi