+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyük abdest yaparken gelen meni ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?

  Reklam  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?
  ALLAH C.C. sizden razı olsun . Tam sahur vakti ezan öncesi başıma geldi . Daha baya zaman önce de olmuştu. Sizin sayenizde rahatım. Teşekkürler bilgi için .

 2. Misafir

  Cevap: Büyük abdest yaparken gelen meni ?


  Reklam


  Allah razi olsun cok saolun ben herseye takintiliyim bu durum benim basimada geliyor ve acikcasi korkuyorum gusul lazimmi ?

 3. Şem'a
  YÖNETİCİ
  büyük abdest yaparken sperm gelmesi
  basimada geliyor ve acikcasi korkuyorum gusul lazimmi ?
  Bu vesvese olabilir ya da meni değildir.

 4. Misafir
  banada bu durum sık sık oldu meni büyük abdestimi tutarken kendimi kastığım için meni ucuna kadar geldi burda sıkıntı yok abdesst bozulmuyormuş ancak ben temizlemek için birkaç hareket yaptım benim abdestim bozulurmu ?

 5. gözlüklüadam
  Üye
  bana da aynı durum oluyor büyük abdesti tutarken kendimi aksıyorum sonra meni geliyor bazen şehvetlide oluyorum ancak isteyerek yapmıyorum bazen ucunda kalıyor onu çıkartmak için birkaç hareket yapıyorum orucum sakatlanırmı abdest gerekirmi yardımcı olursanız yaşım 17 bu durum normalmi ?

 6. arifselim
  Yönetici
  İstem dışı gelen meni gusül gerektirmez ve cünüpte etmez. Eğer zevk alarak boşalma oluyorsa o zaman oruç bozulmaz ama gusül alman gerekir.

 7. Misafir
  Bende (af edersiniz) büyük abdest yaparken başıma bir kaç kez geldi gusül gerektirir mi diye çok kez kafamı kurcalamisti.
  Yorumlarıyla bizleri aydınlatan herkesten Allah razı olsun.
  ---
  Ayıptır söylemesi ben büyük abdestimi yaparkene idrardan sonra Sperm tarzında bi sıvı gelior ve sonradan idrar yapmama engel oluyor zor çıkıor yardimci olursaniz sevinirim
  ---
  Mezi ve vediyi ayirt edebiliriz ama meni geliyor net açık söylüyorum meni meni meni geliyor tuvalette iken bu gusul gerektirirmi lutfen mezi ve vedi den konu acmayiniz açıkça döl geliyor döl geliyor döl geliyor tekrar ediyorum döl ge li yor anlasildimi döl geliyor bu gusul gerektirirmi

 8. arifselim
  Yönetici
  Meni ancak şehvetle dışarı çıkarsa o zaman cünüp olunur. Yani idrardan sonra meni kendi kendine geliyorsa bu seni cünüp yapmaz. Eğer bu sık sık oluyorsa doktora gitmen gerekir. Bu normal bir durum değildir.

 9. Misafir
  Selamün aleyküm ben dizimi kırdım altıma sürü sürülüp öyle ihtiyaç gideriyorum fakat bugün ihtiyaç giderirken bendende geldi ve ne bir şehvet nede başka birşey muhtemelen zorlanmadan dolayı kaynaklı bir sorun..

 10. Misafir
  Merhabalar...
  Soru1)Ben buyuk tuvaletimi yaparken meni gibi yapiskan gri sivi geliyor. Ben cenapet olarak gezdigimi zannnediyorum ne olmustur??
  Soru2) ve bi kere buyuk tuvaletimi yaparken bu sivi yine geldi ve seks videolari izledim nolur??cenapet olurmuyuz??

  Merhaba ben buyuk tuvaletimi yaparken gri bir sivi akiyor yapiskan bir sivi meni ye benxiyor ve ben cenabet oldugumu zannerdiyorum nedir acaba???

 11. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Bu sorularda sözü edilen meni ise hanefi mezhebine göre gusül gerekir ama meni olma ihtimali azdır. Şayet meni ise bu bir hastalıktır doktora gidiniz ve muayene olunuz

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
büyük abdest yaparken sperm gelmesi,  tuvalet yaparken meninin gelmesi,  büyük tuvaleti yaparken sperm gelmesi,  büyük tuvalet yaparken sperm gelmesi,  büyük abdesti yaparken sperm gelmesi,  büyük abdesti yaparken mezi gelmesi,  büyük abdest yaparken meni gelmesi