+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Akrabalarım kaçak su,elektrık kullanıyorlar ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emniciba
  Hep Üye
  Reklam

  Akrabalarım kaçak su,elektrık kullanıyorlar ?

  Reklam

  Akrabalarım kaçak su,elektrık kullanıyorlar ? Mumsema Selmunaleykum:bugun ıftara çağırıldık ne yapcamı bılemedım dıkatlıce yemeye çalıstım tek sorun benım bıldığım ust katta abonesı olamyan bır su var o suyla tarlayı suluyorlar salatada da bıber vardı dusundum bu boyledırdıye nıtekım oyleymıs 2-3 kasık almısıtm salatadan pısmanlık duydum dığerleri ızgara pılav corba idi bunlarda haram bırsey yoktu ama bu bana cok koydu tovbe ettım edıcemde ama ne yapmam gerekıyor devlete bunun ğparasınımı odımcem ımkanım yok paradan yana değil nasıl odıcem dıye ne yapıyım hatta cay gıtıığımızde ben cay ıcmem soğuk ıcmem dolap soğutuyor dıye ne yapıcam akrabalarım ne yapıcak gercı akrabalarımın pek umrunda değildi olan bana oldu nasıl bır sey yapmalıyım yardım edın ?

 2. aforizma
  Devamlı Üye

  Cevap: Akrabalarım kaçak su,elektrık kullanıyorlar ?


  Reklam


  harama olan dikkatinizin mükafatını her iki dünyada alırsınız inşallah, siz hayır tavsiyede bulunun yeter. Allah sizden razı olsun.

 3. emniciba
  Hep Üye
  yaf bunlar dedemlar namazlılar ama ınanc pek yok daha doğrusu namazın tesırı yok. . .laf anlatamam dınlemezler babamlarda derslıler annnemler ama hıc dıkkat etmıyorlar ne olcak bılmıyom ?

 4. aforizma
  Devamlı Üye
  size düşen hayrı söylemek, inşallah dinlerler, hidayet ancak Allahtan. sizin harama olan hassasiyetiniz kefaret olur inşallah.

+ Yorum Gönder