+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni gelmezse mastürbasyondan sonra gusül gerekiyor mu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Meni gelmezse mastürbasyondan sonra gusül gerekiyor mu ?

  Reklam  Cevap: Meni gelmezse mastürbasyondan sonra gusül gerekiyor mu ? isimli konu Mumsema.com Cevap: Meni gelmezse mastürbasyondan sonra gusül gerekiyor mu ?
  Yapmıyorum meniye benzer sıvı geliyo doltorum normal dedi ama ondan sonra bacak kaslarım yoruluyo ellerim titriyo bu nornal değil dedi o sıvı yani meni mi ama bazen bn nişey yapmadığım halde geliyo bazende düşünce resim falan benim bu istekten kırtulmam için ne yapmam lazım her akşam gusül almalımıyım oruçlarım ne olur bana yardım edin lütfen ben o hissin gelmesini istemiyorum ne yapmalıyım!!!

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Meni gelmezse mastürbasyondan sonra gusül gerekiyor mu ?


  Reklam


  Kadın veya erkek olduğu söyleseydin daha doğru bir cevap verebilirdik sana. Meni kendi kendine gelirse cünüp yapmaz. Meni rengi beyazdır ve zevkle ve fışkırarak çıkar bu erkekler içindir. İstem dışı gelen meni ise seni cünüp yapmaz sadece namaz abdestini bozar.

 3. Misafir
  Kızım. Peki şehvet istemli yapılabiliyosa istemiyorum ama bazı durumlarda belirli durumlar şehvetle geliyo bazen durduk yerde cidden beni çok rahatlattınız ben korkuyordum gusülüm bozuşdu diye peki dediğim gbi bazı durumlarda istemli şehvet oluyo yani o durumlarda şehvet pluyo o zaman meni gelirse gusül bozulur mu?

 4. arifselim
  Yönetici
  Eğer isteyerek boşalırsan o zaman gusül bozulur bunun dışında kendi kendine adet dışında gelen hiç bir akıntı guslü gerektirmez.

 5. Misafir
  Birde aşırı mstrbsynn bel gevşklği gbi bi hastalık oluşturduğunu öğrendm bu sadece erkeklerde mi oluyo kızlarda daolabilir mi 2.kişi bu bağımlılığı bırakınca hafıza zayıflığı ,bel gevşekliği gbi sorunlar ortadan tamamem kalkar mı?

 6. arifselim
  Yönetici
  Aşırı bir şekilde bu tür hastalıklar ilerleyen yaşlarda görülebilir. Erkek veya kadın olsun mutlaka aşırı mastürbasyon manevi ve sağlık açısından zararları vardır. Bunun en doğru cevabını doktorlar verebilir.

 7. Misafir
  Peki kişi bıraksa bile bu hastalıklar devam mı ediyor?bırakınca zamanla bu sorunlar ortadan kalkar mı?

 8. arifselim
  Yönetici
  Normalde geçer ve endişelenecek bir şeyde olmaz ama bir rahatsızlık olursa bunun cevabını biz değil doktorlar bilir.

 9. Misafir
  Şehvet duygusu neden gelir 2.o an nefsimize uymasak ve bişey yapmasak zamanla bu duygu gider mi?

 10. arifselim
  Yönetici
  Çeşitli tahrik eden şeylerle şehvet duygusu ortaya çıkar. Bu öyle kolay kolay körelecek bir his değildir. Bunun için Allah evliliği helal kılmıştır.

 11. Misafir
  Lütfen yardm edinn beni tahrik eden bi durum oldu hemde namazda bn duruşumu düzeltmedim 1-2saniyelik hatta saliselik bi rahatlama gibi bişey oldu hemen düzettim otuşumu ama sonra bacaklarım ı falan garip hissettim bn mstrbsyn yapmış olur muyum lütfen yardım edin ben anlayamıyorum kızım zaten meni gelmiyor benden lütfen yardım edin bn oturuşumu düzeltmedim neden bilmiyırum sanırım olmaz diye nilmiyorum bi anda oldu ben nasıl anlıcam zaten günah bişey lütden yardım edin lütfenn...

 12. Şem'a
  YÖNETİCİ

  Reklam


  garip hissettim bn mstrbsyn yapmış olur muyum
  Bu durum hem erkeklerin hem kızların başına gelmesi normaldir ve mast sayılmaz sadece anlık bir durum, yıkanmak gerekmez

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 SonuncuSonuncu
meni gelmezse gusul gerekir mi,  meni gelmezse,  mast,  meni gelmezse gusül gerekir mi,  meni gelmezse abdest bozulur mu,  masturbasyonda meni akmazsa abdest bozulurmu,  masturbasyomda meni gelmezse gusul bozulur mu