+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Üreme olmadan canlının meydana gelmemesi evrim safsatasını kökünden çürütmüyor mu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. mehmet naim ağım
  Devamlı Üye
  Reklam

  Üreme olmadan canlının meydana gelmemesi evrim safsatasını kökünden çürütmüyor mu?

  Reklam
 2. HAMMADUN
  Emekli

  Cevap: Üreme olmadan canlının meydana gelmemesi evrim safsatasını kökünden çürütmüyor


  Reklam


  Yahudileri Allah-u Taala, emirlerine uymadıklarından dolayı, MAYMUN ve HINZIR (Domuz) suretine tebdil etmiştir. Bu evrim olsa dahi kimin eliyle yapıldığının en bariz örneğidir. Peki İNSAN, MAYMUN ve HINZIR suretine tebdil olabilirmi....??? Allah-u Taala eğer yaptım diyorsa, El hak yapmıştır. Bu günkü ilim bunu yeni bulmuş ve DNA'larla oynanarak bunun mümkün olduğunu söylüyorsa, Allah-u Taala'da alemleri ilim üzere halk etmişse, neden yapılamasın... Burada bir gerçeği atlamamak gerekiyor yalnız.... Alemleri bir yaratan var ve DNA'sıyla oynanamayacak hiç bir yaratılmış yok.

  İlmi yaratan Allah-u Taala buyrun oynayın oynayabildiğiniz kadar. Her ne işinize yarayacak ve her ne kadar doğallığı bozabilecekseniz o kadar.

  RAB'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 3. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Bence evrimin mantıken çürütülmesi çok uğraştırıcı bir iş değil, çok çürük noktası var.Günümüzdeki yaşama bakılması yeterli.Hiç bir şeyden bir şeye dönüşen bir canlı gördük mü bugüne kadar? O her şeyi tesadüf olarak gören materyalistlere "hadi bir tesadüf de siz yapın o zaman, elinizdeki bütün bilgileri ve maddi olanakları kullanmanız serbest" demek lazım.Bakalım değil koca bir evren, milyonlarca canlı türü bir zerre yapabiliyorlar mı.

+ Yorum Gönder