+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Hamile kadının kabus sorunu (cinlerin kendini korkutması) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kardelen hırçın
  Üye
  Reklam

  Hamile kadının kabus sorunu (cinlerin kendini korkutması)

  Reklam

  Hamile kadının kabus sorunu (cinlerin kendini korkutması) Mumsema merhaba;ben merak ettiğim bir soruyu size sormak istiyorum.hamile bir arkadaşım var son ayında.fakat bu sabah bana geldi.gece rüyamda beni korkutuyorlar dedi.uyuyamıyorum dedi.dua okuyorum sürekli buna rağmen 3 harfliler tarafından mı acaba diye tedirgin sorular sordu.bu ne demektir bana cevap verebilirmisiniz.teşekür ederim...

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: hamile kadının kabus sorunu (cinlerin kendini korkutması)


  Reklam


  Sürekli evinde Kur'an okusun. Eimde bir kaynak yok ama hocamız, hamilele kadınlara cinler musallat olabilir/oluyor demişti.
  tek çaresi sürekli ayetel kürsi/Kuran okumaktır.

 3. aforizma
  Devamlı Üye
  cin,üçharfli, v.s. söylemlerle arkadaşınızın sıkıntısını artırmayın. takıntıya dönüşür(obsesyon) se, psikolojik sorunlara yol açar.
  kovulmuş şeytanın şerrinden Allaha sığınarak, felak ve nas surelerini okusun,sabır ve namazla yüce Allahtan yardım dilesin.
  kötü rüyalardan kurtulur inşallah.

+ Yorum Gönder
hamile kadının korkutulması,  hamileyken rüyada korkutulmak,  hamilelikte 3 harfliler,  hamileyken üç harfliler,  hamileyken geceleri korkutuyorlar,  hamile kadinin ruyada üç harflileri gormesi,  hsmileyken korkutulmak