+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gece uyuyamiyorum aklıma aklıma şu kapıdan biri girecek mi olmayan varlıklardan korku Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. salihkul
  Üye
  Reklam

  Gece uyuyamiyorum aklıma aklıma şu kapıdan biri girecek mi olmayan varlıklardan korku

  Reklam

  Gece uyuyamiyorum aklıma aklıma şu kapıdan biri girecek mi olmayan varlıklardan korku Mumsema Arkadaşlar son defa konuyu açıyorum ben Sait ozkan gece uyuyamiyorum aklıma aklıma şu kapıdan biri girecek mi olmayan varlıklardan korkuyorum bu sefer detaylı anlatac m Ben paranormal activity diye bir film izledim 2yil önce o gün bu gündür rahat uyuyamîyorum ve şimdi daha rahat uyumak ve hızlı yatmak için yardımları bekliyorum cevap verecekler. Detaylı cevap verin lütfen ). Şimdiden ALLAH razı olsun

 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Lütfen YARDIM edin bu konuda €€€€


  Reklam


  Psikiyatris'e gidin

 3. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Aynısı bende de var, Allah'ın bizi koruduğunu düşünmeye çalışıyorum.Siz de deneyin, bence en etkili tedavi bu olur bu hakikati gerçek anlamda idrak edersek.

 4. Losof
  Devamlı Üye
  banada oluyor korkuyorum ama dualarımı yapınca huzur buluyorum ve rahat yatıyorum

 5. gsgsgs
  Üye
  Bende izlemiştim onu.Öyle şeyleri izleme bir daha.Aklından atmaya çalış düşünme öyle şeyleri.Hızlı uyumak için de kendini yorarsan belki hemen uykuya dalabilirsin.Bir de Nas ve Felak surelerini oku ve yat.Allah'a bol bol dua et.Sen beni koru diye.

 6. Misafir
  Allahumme bismike emu tu ve ahya yani Allahin ismiyle olur ismiyle dirilirim demek

+ Yorum Gönder
korku filmi izledim uyuyamıyorum,  gece uyuyamıyorum korkuyorum,  geceleri korkuyorum uyuyamıyorum