+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gece gelen ürpertinin sebebi nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Reklam

  Gece gelen ürpertinin sebebi nedir?

  Reklam

  Gece gelen ürpertinin sebebi nedir? Mumsema Ben gece 11'den sonra bir odada tek başıma kalamıyorum, içim ürperiyor ruhum daralıyor.Bir huzursuzluk oluyor içimde, kendimi güvende hissetmiyorum.Yatsı ve sabah namazlarını kılmak için bile aileden birinin peşine takılıyorum birlikte kılalım diye, tek başıma olunca korkmaktan namaza odaklanamıyorum.Durumu aileme açtım, bunun saçma bir kuruntu olduğunu Felak ve Nas surelerini okumamın yeterli olduğunu söylediler ama okusam da çok büyük bir ürperti oluyor içimde.Sanki kötü varlıklarla karşılaşacakmışım gibi hissediyorum.Bunun sebebi ne olabilir? Çözüm için ne yapmalıyım?

 2. HAMMADUN
  Emekli

  Cevap: Gece gelen ürpertinin sebebi nedir?


  Reklam


  Adamın biri bir gün yatağının altında bakar ve TİMSAH görür, Bu hususu diğer arkadaşlarına anlatır ve onlar bir doktora başvurmasını salık verirler....

  Doktor sorar.... Derdiniz nedir...????

  Efendim yatağımın altında TİMSAH gördüm...

  Doktor bir iki hap verir ve yarın tekrar randevuya çağırır.....

  Doktor tekrar sorar..... Hala yatağınızın altında TİMSAH görüyormusunuz.

  Evet efendim.... Hala yatağımın altında bir TİMSAH var der.

  Bunun üzerine doktor çocukluğundan itibaren tüm evreleri anlatması için hastasını bir koltuğa uzanmasını ister, hasta tüm çocukluğu dahil tüm evreleri teker teker doktora anlatır.

  Derken bu husus böylece bir kaç gün sürer.....

  Sonrasında hasta artık muayeneye gelmemiştir. Doktorda hastanın iyileşmiş olabileceği ihtimaline karşın, kayıtlardan adresini alır ve ziyaretine gider....

  Adreste kimsecikler yoktur. Merdivenin başında bir kadına rastlar ve sorar.

  Burada oturan bir hastam vardı. Kendisine ulaşmak istiyorum.

  Kadın Ah efendim der. O adam benim kiracımdı ve yatağının altında bir TİMSAH gördüğünü söylerdi de, kimsecikler ona inanmazdı.

  Sonra.... Ne oldu der doktor....

  Hiç sormayın efendim. O TİMSAH adamı parçaladı...!!!

  Siz eğer odada hiç bir şey görmüyorsanız. Merak buyurmayınız. Size görünemeyecek kadar korkak olanları, size görünecek kadar cesaretlendirmenin asla müsebbibi olmayınız. Eğer korku ile devam ederseniz. Beyniniz size korktuğunuz evsafta bir halisinasyonu muhakkak uydurup gösterecektir.

  O yüzden rahat ol. Bu tür evhamlardan küçük yaşlarda bizlerde geçtik. Bu günlerde kafanı bu tür şeylere taktığın için gelecekte nelerle uğraşıyormuşum dahi diyeceksindir.

  RAB'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 3. CeyhuN_
  Devamlı Üye
  İnsanlar en üstün varlıklardır. Kafir cinlerin insanlara zarar verebileceği söylenir ancak imanı kuvvetli biri iseniz sorun olacağını sanmam. Korkudan kastınız filmlerde ki yaratıklar gibi birşey ise, onlar sadece film. Ancak bilinmeyen bir korku ise, panik atak olabilir. Bir doktora görünmekte fayda var.

 4. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Benim korktuklarım üç harfli ve şeytanlar, diğerleri gerçek değil zaten.

+ Yorum Gönder