+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Allah celle celalühü bir kişiye lanet ettiyse bunu nasıl geri alır veya kaldırır ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hass
  Üye
  Reklam

  Allah celle celalühü bir kişiye lanet ettiyse bunu nasıl geri alır veya kaldırır ?

  Reklam

  Allah celle celalühü bir kişiye lanet ettiyse bunu nasıl geri alır veya kaldırır ? Mumsema Allah celle celalühü bir kişiye lanet ettiyse bunu nasıl geri alır veya kaldırır ? Mesela ben bir yahudi kız alıcam Allah yahudilere lanet etti diye biliyorum bu lanetin ondan kalkmasını istiyorum nasıl Allah lanet ettigi zaman bunu kaldırır giderir bilen var mı ?

 2. HAMMADUN
  Emekli

  Cevap: Allah celle celalühü bir kişiye lanet ettiyse bunu nasıl geri alır veya kaldır


  Reklam


  Her insan, hangi din, dil ve ırkta olursa olsun, İSLAM DOĞAR, Daha sonra kavmine uyarak yada uymayarak, Allah-u Taala'nın gazabı'na yada Rahmetine nail olur.

  Allah-u Taala'nın Rahmetine talip olduğu an Lanetinden Emin olur. Bununda en kestirme yolu, kavminden uzaklaşıp İSLAM'ı seçmektir.

  İnşaAllah bu hususda sizde kendisine yardımcı olur. Mutlu mesut bir yuvada İSLAM ÜZERE yaşıyan kardeşlerimiz gibi olursunuz....

  RAB'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 3. hass
  Üye
  İyide imani hakikatleri anlamıyor resmen lanetli gibi bu durumda ne yapılabilir acaba lanetin kalkması gerekiyor bi şekilde

 4. Fikir
  Üye
  Kardeşim,yahudilere göre insan doğuştan yahudi olur sonradan seçemez.Müslüman olmaya gönlü varmı? Çevresinin tepkisi nasıl olur? Bunlar olduktan sonra islamı seçerde Allah affeder inşallah kardeşim.

+ Yorum Gönder