+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden 19 Yaşındaki kardeşim Bally kullanıyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. knoll
  Üye
  Reklam

  19 Yaşındaki kardeşim Bally kullanıyor

  Reklam

  19 Yaşındaki kardeşim Bally kullanıyor Mumsema Selamun Aleyküm arkadaşlar, kardeşim 19 yaşında ve madde bağımlısı diyebiliriz, kendisi bally kullanıyor. Yüce ALLAH'ım düşmanımın başına vermesin kolay bir durum değil, örneğin bir oda da Annem, ben babam otururken kendisi diğer odada bally çekiyor. Arada odaya geliyor... Artık açık açık içiyor desek yeridir. Rabbim (C.C)nun izini ile sabır ediyoruz. Sonumuz selamet olur inşALLAH İsyan etmiyoruz çok şükür Rabbim'e sabır ediyoruz...

  Bu arada valiliğe dilekçe yazıldı, sağlık müdürlüğüne gidildi, çözüm yok Anlatılanlara göre sağlık müdürlüğünden ekip gelmiş, bunun birşeyi yok diye Rapor ayarlayıp gitmiş. (Tabi ayık haldeyken denk geldi sanırım) Antiparantez hergün Babamı para diye zorluyor günde 1 den tutun 10 kadar bazende 20 tl ye kadar para istiyor. Bana şu gün şu para lazım diye. Ekonomik durumlarımız iyi değil. Evimiz kira Babam yeşil reçete ilaç kulanıyor. Baba duygusu ne yapıp edip parayı bulup veriyor, o da gününü gün ediyor.

  Bu konuda bilgisi olan kardeşlerim varmı ? neler yapılabilir ?

  Rabbim (C.C) Razı olsun kardeşlerim.

 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: 19 Yaşındaki kardeşim Bally kullanıyor


  Reklam


  ve aleykumusselam ve rahmetullah. Allah yardımcınız olsun. amin.
  Tedavi ve iyi bir ortam gerekir. Allah kurtarsın zor bir durum.

+ Yorum Gönder