+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Dizilerde ve flimlerde kliplerde ki birliktelikler zinaya girer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. burcealtug
  Kıdemli Üye
  Reklam

  Dizilerde ve flimlerde kliplerde ki birliktelikler zinaya girer mi?

  Reklam
 2. sahinn41
  Üye

  Cevap: dizilerde ve flimlerde kliplerde ki birliktelikler zinaya girer mi?


  Reklam


  "dizilerde ve flimlerde kliplerde ki birliktelikler"
  zina bu zaten.

 3. Saif Al-Din
  Devamlı Üye
  Onlar kameranın önünde zina etmeseler bile kimbilir kaç kişinin zina etmesine sebep oluyorlar ve olacaklar, bir de o boyutu var.
  Fitne değil mi sonuçta yozlaşmayı yaymak. Yaptıkları belki de zinadan bile kötü. Çünkü zina 2 kişiyi etkiler, ama bu diziler, filmler, klipler...

 4. kibrit
  Devamlı Üye
  Zinanın alasıdır bunlar. Hep kendileri bozuktur hemde milyonları bozarlar. Köpekler gibi sokaklarda cima etmekten farkı yoktur! Allah bin belalarını versin kahır etsin alayını!

 5. burcealtug
  Kıdemli Üye
  o zaman kıyamet alametlerinden biri daha gerçekleşmiş bulunuyor. Zira okuduğum kitapda kadınlar erkekler ulu orta yerde cinselliklerini yaşayacaklar sokak da evdeki gibi hareket edeceklerdir rivayeti gerçekleşmiş oluyor. Kıyamette tam bunların üzerine kopacak deniyordu.ÖLÜM AHİRET KIYAMET kitabı

 6. kibrit
  Devamlı Üye
  Zaten, sokakta evde bile edilmeyecek hareketleri ediyorlar. (sokaklar, plajlar hele...) Ulu orta yerde zinadan maksat porno filmler ile herkese gösterilmesi olarak algılanabilirken, bir çok yerde bugün ulu orta zina da edilmektedir. Bizzat çevremden duyduklarım, gördüklerim buna delildir. Diğer yandan kızın erkeği arkadaş edinmesi, erkeğin kızı arkadaş edinmesi de bir çeşit zinadır. Milyarlar bugün bu fitneye kapılıp gitmişlerdir.

  Birde Hz. İsa a.s 'ın vefatından sonra, insanlar hayvanlaşacaklardır. Müslümanlar ölecek, hafızlar kuranı unutacak, kuran silinecek vs. bir çok şey. Bunlardan biri de sokaklarda cima edilmesidir. Her ne kadar şu anda zina ediliyorsa da, o zaman farklı bir durum söz konusudur. Tam bir hayvanlık zamanı olacaktır. Zaten nüfus az olacak... aynı eski kavimler gibi. sonrasında kıyamet Allahu alem.

+ Yorum Gönder