+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Çevirgel duası hakkında bilgi istiyorum. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. theburak
  Üye
  Reklam

  Çevirgel duası hakkında bilgi istiyorum.

  Reklam

  Çevirgel duası hakkında bilgi istiyorum. Mumsema Selamun aleyküm herkese. Eşim bana kızıp evi terkedip gideli 20 gün oldu. Daha öncede yine bir tartışma sonrası 15 gün ailesinin yanına gitmişti. tekrar geri döndü ve 1 hafta sonra yine ufacık bir tartışma büyüdü ve yine gitti. Telefonlarını kapatıyor, mesaj yazıyorum gitmiyor, gece açıyor iletim raporu geliyor hemen arıyorum yine kapalı telefonu..5 gün önce bir akrabasını aradım, eşim bu işin bitmesini ve benden ayrılmak istiyormuş. Üstelik daha 20 aylık evliyiz. Moralim bozuluyor bu kadarını beklemiyordum. Beni sevdiğini bilirdim ama yanılmışım meğerse..Ailem de artık ondan eş olmaz bu iş yürümez diyorlar. Oysa ki ben eşimi hep sevdim, halen de öyle..

  Neyse şimdi esas soruma geçmek istiyorum; internette araştırırken çevirgel duası diye birşey buldum ve çok tesirli olduğunu söylüyorlar. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan bu dua hakkında detaylı bilgi istiyorum. Selametle kalın.

 2. muvahhidim
  herşey O'nun için..!

  Cevap: Çevirgel duası hakkında bilgi istiyorum.


  Reklam


  Kardeş;
  Bu dua kimler tarafından kullanılıyor ve kimler uydurmuş bilinmiyor..
  Bildiğimiz şu ki siz , durumu düzeltmek için her türlü çabayı sarf etmeniz durumunda eşinizin sizde gönlü var ise zaten gelecektir.
  Ancak; bir takım büyü ve tılsım gibi yollara baş vurarak bu işi zorla düzeltmeye çalışmak caiz olmaz..
  Evliliği devam ettirmek istemiyor ve boşanmak istiyorsa da bu durumda da anlayışla karşılamak gereklidir..!
  Allah (c.c) yardımcınız olsun..

  O'na emanet ol..
  celle celeluh..


+ Yorum Gönder
cevirgel ile döndü