+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Domuz eti yiyen biri Cennet'e girer mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Yorum: Domuz eti yiyen biri Cennet'e girer mi ?

  Reklam  Yorum: Domuz eti yiyen biri Cennet'e girer mi ? isimli konu Mumsema.com Yorum: Domuz eti yiyen biri Cennet'e girer mi ?
  SelamunAleykum, Ben cok buyuk hata yaptim.Kucuk oglum biskuvi istedi ama icinde domuz vardi bile bile aldim.Cok pismanim cok uzuluyom ne yapicam bilmiyorum.Nasil boyle bisey yaptim cocuklarima yedurdim.Allahim benden razi olmzsa cok korkuyom.

 2. Misafir

  Yorum: Domuz eti yiyen biri Cennet'e girer mi ?


  Reklam


  Geçen arkadaşlarla bir yere gittik arkadaşlar bana şaka olsun diye yemekte domuz eti meyve suyu içinde içki içirmişler sarhoş olmuşum ordaki bir kızla da ilişkiye girmişim. Sabah uyandığımda farkettim. Ben cehenneme mi gideceğim?

 3. arifselim
  Yönetici
  İlk yapman gereken şey o arkadaşlardan uzak durmaktır. Daha sonra isteyerek yaptığın haramlardan tövbe et. İstemeden yani sen bilmeden sana bir şey yedirip içirmelerinden sana günah olmaz. Ama bu sana ders olmalıdır ve daha dikkatli olmak zorundasın. Gerçekten samimi olan, pişman olan ve tövbe eden kulunu Allah affeder.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
domuz eti yemek dinden çıkarır mı,  domuz eti yiyen dinden çıkar mı,  bilmeden domuz eti yemek,  domuz eti yemenin günahı,  et yemeyen g,  domuz eti yiyenler,  domuz eti yiyen gencin sonu