+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül abdesti alırken aklıma gelen kötü düşünceler tekrar gusül almamı gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Gusül abdesti alırken aklıma gelen kötü düşünceler tekrar gusül almamı gerektirir mi?

  Reklam  Cevap: Gusül abdesti alırken aklıma gelen kötü düşünceler tekrar gusül almamı gerektirir mi? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Gusül abdesti alırken aklıma gelen kötü düşünceler tekrar gusül almamı gerektirir mi?
  ya benimde aklima oyle seyler geliyo hemde durmadan bende kafayi yicek gibi oluyorum nolur yardim edin yalvaririm ya

 2. Misafir

  Cevap: Gusül abdesti alırken aklıma gelen kötü düşünceler tekrar gusül almamı gerektirir mi?


  Reklam


  Benim de aynısı oluyo lütfen yardım edin aklıma küfür geliyo sonra ailem artık tuvaletten çık diye kızıyor kavga ediyoruz böyle olunca tekrar almam gerekir mi

 3. klav
  Özel Üye
  Guslün şartlarını yerine getiriyorsan aklına ne gelmiş gusülle ilgisi yok. tek bir sefer yıkan ve çık. 5-10 dakikadan fazla kalma.

 4. Misafir
  Rabbim sonsuz merhamet sahibidir.Sizin yapmanız gereken benim guslüm oldu inşallah diyerek şüpheden uzak şeytanın vesvesesine kapılmamanız ve çok su harcamamanızdır yoksa şeytan daha çok üstünüze gelir.Dua okuyun kalbinizi ferah tutun Rabbim hepimizi korusun.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
gusül abdesti alırken aklıma,  abdest alırken aklıma ,  Gusül abdesti alırken akla gelen küfür,  gusül abdesti alırken gelen vesvese,  gusulde kotu seyler dusuek,  gusul alirken aklima konusmalar gelmesi,  gusül abdesti alırken akla gelen düşünceler