+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Timur taş hoca hakkında Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. raskolnikof
  Üye
  Reklam

  Timur taş hoca hakkında

  Reklam

  Timur taş hoca hakkında Mumsema S.A ARKADAŞLAR Timurtaş Uçar Hoca'dan duydum 9 yaşını geçmiş kızının bacaklarına bakan onunla zina etmiş gibi oluyor muş Allah aşkına birileri açıklık getirsin konuya deliricem şimdi .
  Bi de bu hoca olur olmaz herşeye kafir olursun kafir kafir diye herşeyde adamı kafir yapıyor Bu kadar kollay mI? Bu hocayı dinlemek caiz mi ? Allah rızası için bu kardeşinizi aydınlatın essalamun aleykum ..

 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Reklam


  ve aleykumusselam
  Timur Taş hoca vefat edeli 14 yıl oldu.
  Çok değerli bir hocaydı Allah rahmet etsin.
  Harama bakan göz zinası yapmış olur doğru söylüyor

 3. bahadır emin
  Devamlı Üye
  yok canım herşeye de kafir olursun demiyor sadece yumuşak başlı hocalara alışık olduğumuz için bize öyle geliyor. 9 yaşındaki kızlar bir tarafa da şu tayt modası nedir ey müslümanlar. bunların anası babası yok mudur, gerçi yetişkinler bile tayt giyer oldu. ne iğrenç bir şeydir.yatak odasında bile giyilmez. sokağa çıkılmıyor artık.

 4. raskolnikof
  Üye
  s.a arkadaşım yanlış anladın galiba kendi kızına bakmak dedim. kendi öz kızı mahremdir göz zinası bile söz konusu olamazken hoca ZİNA yapmış gibidir diyor selam ve dua ile

 5. bahadır emin
  Devamlı Üye
  ben okuduklarımda öyle birşeye rastlamadım. eğer insanın kızı ergenlik çağına girmişse zaten onun kapatacağı yerler belirtilmiş. bakıştan bakışa da fark var bu arada. zina etmiş gibi demek belki mübalağayla karışık insanları korkutmak amacıyla söylenmiş olabilir. tıpkı faiz hakkındaki hadis i şerif gibi ama sen yine de alim birine sor beninki sadece yorum.

+ Yorum Gönder
timurtaş hoca hakkında