+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şuanda güsl abdesti almam lazım mı ? ( Acil olarak cevap lazım ) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. İnanc
  Devamlı Üye
  Reklam

  Şuanda güsl abdesti almam lazım mı ? ( Acil olarak cevap lazım )

  Reklam

  Şuanda güsl abdesti almam lazım mı ? ( Acil olarak cevap lazım ) Mumsema Selamunaleykum lavobaya gittim küçük abdest sırasında soluk beyaz sıvı şekilde damla geldi..
  Fışkırarak gelmedi gelme sırasında orgazm'da olmadım
  gusl abdesti almam lazım mı ?

 2. CeyhuN_
  Devamlı Üye

  Cevap: Şuanda güsl abdesti almam lazım mı ? ( Acil olarak cevap lazım )


  Reklam


  O durum sadece normal abdesti bozuyor diye biliyorum.

 3. musab
  Hadis Öğrencisi
  o gelen vedidir.gusul gerektirmez

 4. bahadır emin
  Devamlı Üye
  ben de abdestle ilgili bir şey sorucaktım. banyoda gusül abdesti alırken insanın makat civarına su kaçıyor. sonra namaz kılarken makatın içine kaçan su sanki yellenme gibi makattan dışarı çıkıyor. sen normal yellenme olmadığını biliyorsun. normal su buharının makattan dışarı çıkması abdesti bozar mı sonuçta?

 5. yarasatalak
  Üye
  bahadır arkadaş sendeki sıkıntının aynısı bende de var. ben onu birkaç hocaya sordum. hoca dedi ki eğer koku yoksa problem yok ayrıca bu vesvese dir dedi bana. bir de İslam da şüpheye sakın yer verme ikisi bir arada olmaz. Allah korusun şüphelendiğin konuda şeytan (aleyhil lane) şüphe yaptığın konuda sana devamlı vesvese verir dikkat et. banyodan sonra o bölgeleri iyice kurulamak lazım.

+ Yorum Gönder