+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Meni ve Mezi konusunda şüpheler ne yapmam gerek? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Zeor
  Devamlı Üye
  Reklam

  Meni ve Mezi konusunda şüpheler ne yapmam gerek?

  Reklam

  Meni ve Mezi konusunda şüpheler ne yapmam gerek? Mumsema Arkadaşlar gece rüyalandıktan sonra tuvalete gidiyorum.Sonra yıkanıyorum.Rüyalanınca bazen meni eşofmanımıda aşıyor.Bu meni hiçbiyere bulaşmasın diye çok dikkat ediyorum.Mesela tuvalette havlunun yanından geçerken öyle bi geçiyorumki yüzde 90 çarpmamam lazım fakat hep yüzde 10luk kısım kalıyor içimde ve bazen çarpmasam bile havluya, yıkıyorum meni bulaşmıştır diye.Yatakta rüyalandığımda yorgan nerelere deydiyse yıkamak istiyorum, yorganıda yıkamak istiyorum, yine meni başka yerlere bulaşmasın diye.Tuvalette kapıları yıkıyorum, çarpmışımdır diye.
  İşte arkadaşlar ben mi aşırıya kaçıyorum, yoksa zaten böyle mi olması gerek?Son günlerde çok şeyler yıkıyoruz evde.Eğer meni yorgana yorgandan, duvarlara ordan başka yerlere, ordan bi kadına bulaşırsa sorumlusu biz mi oluruz?El ile boşalmada yapıyorum arada.Yine aynı sonuçlar her yeri temizliyorum sonra oturduğum yere varıncaya kadar.

 2. İnanc
  Devamlı Üye

  Cevap: Ne yapmam gerek?


  Reklam


  Güzel kardeşim menli olarak geçtiğin yerleri bulaşma riski olan yerleri silmen güzel ancak aşıraya gitme ..
  ikincisi ise yatarken kalın bir peçete al lavobaya git penisinin uçuna sar peçeteyi güzel bir şekilde gerekirse bantla
  bu ihtilam sırasında menin eşofmanına bulaşmasını engelleyebilir
  üçüncüsü el ile boşalman çok yanlış ve günah .. kendini nefsine sahip çıkman lazım nefs herzaman zevkli olan şeyler ister sen şeytana asla uyma

 3. Zeor
  Devamlı Üye
  Teşekkürler.Başka cevap veren yok mu arkadaşlar hala kafam karışık

 4. Misafir
  Kardeş senki hep şüphe kafana fazla takma bende aynı sikintiyi yaşıyorum eski günlerini dusun önce boylemiydin gittikçe çok kötü olur allah muhafaza uygun olanı yap aşırılık harama gider

+ Yorum Gönder