+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Zannetmek ile necis olur mu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. husnu89
  Üye
  Reklam

  Zannetmek ile necis olur mu ?

  Reklam

  Zannetmek ile necis olur mu ? Mumsema Merhaba arkadaşlar,bugün dershanede tuvalete girdim ve küçük abdestimi yaparken paçalarımdan biri ayakkabıya sıfır şekilde yere değiyor gibi gördüm emin değilim,sonra yukarı çektim pantalonumu değmesin yere diye,değdiğiyse eğer yerde idrar var mı yok mu bilmiyorum.Sizce necis olmuşmudur.Birde paçam doğal olarak ayakkabının arka çorap kısmına değdiği oluyor bazen yukarı kalkıp.Ayakkabının arka kısmını yıkamalımıyım ? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Zannetmek ile necis olur mu ?


  Reklam


  öncelikle böyle yerlere girilince tedbiri almak en güzelidir, şüpheden kaçınmak dahada güzel olur. tabi tuvalet gibi yerler haliyle temiz olmadığından necis olma riski daha çoktur.

 3. husnu89
  Üye
  Yani ne yapmalıyım şimdi bu durumda ?

 4. Galus
  Devamlı Üye
  eğer pantalonunuz yere değdi ise o kısmı yakamanız lazım gelir,dediğim gibi bu tür yere girileceği vakit paçaları katlamak ve önlemimizi almak en güzelidir.


 5. husnu89
  Üye
  Yere tam olarak değdiğini bilmiyorum işte zannediyorum.Paça kısmı bazen ayakkabının bilek kısmına çıkıyor mesela ayakkabının arka bilek kısmınıda bu durumda yıkamam mı gerek ?

+ Yorum Gönder