+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Alakasız kalan bir hadisi şerif hakkında soru Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. hzyusufsa
  Emekli
  Reklam

  Alakasız kalan bir hadisi şerif hakkında soru

  Reklam

  Alakasız kalan bir hadisi şerif hakkında soru Mumsema Ben bir hadis okudum peygamber efendimiz benden sonra peygamberlikten sadece mücdeciler kalmıştır demiş diyor bunlarda salih rüyalardır bu hadis dogru mu acaba ama zamanında Abdulkadir Geylani hazretlerinin babası rüyasında Peygamber efendimizi görmüş o benim oglumdur ilerde çok büyük bir veli olucak ona iyi bak demiş de babası namaza durur gibi saygıyla durmuş yeni dogan çocugunun karşısında ayrıca Abdulkadir geylani hazretlerinin eserlerinde de Allah vahyetti diye de geçiyor resmen ondan başka Hz Mevlananın eserlerinde de Allahın kendine vahyettigini söylüyor resmen ondan başka imam rabbaninin eserlerinde de vahye dayalı şeyler geçiyor bunların mantıgı ne

 2. @mir
  âb ü kil

  Cevap: Alakasız kalan bir hadisi şerif hakkında soru


  Reklam


  Bakara 79 Elleriyle (bir) Kitap yazıp sonra onu az bir bedel karşılığında satmak için "Bu Allah katındandır" diyenlere yazıklar olsun! Elleriyle yazdıklarından ötürü vay haline onların! Ve kazandıklarından ötürü vay haline onların!


+ Yorum Gönder