+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cennet ve cehennemden kurtulmak için ibadet edenden daha zalim kim olabilir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Kuranıanla
  Emekli
  Reklam

  Cevap: Bu hadis sahih mi?

  Reklam  Cevap: Bu hadis sahih mi? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Bu hadis sahih mi?
  Çünkü Allah onlara öldü demeyin diyor. Şehitler hakkındada o şekildir. onlar Allah katında diridirler.
  EYYY ŞİRK YOLU "AMA SİZ BİLMEZSİNİZ" diyor devamında oku bilmediğin şeyden yardım istiyosun sapık bir inanç bu ve müşrikliktir yüzde yüz hemde

 2. musab
  Hadis Öğrencisi

  Cevap: Bu hadis sahih mi?


  Reklam


  islamyolu kardeşim,sen elinden geleni yaptın hakkı anlattın.ama onlar anlamak istemiyorlar.boşver sen ne kadar anlatsan açıklasan inandıkları şeyden vazgeçmeyecekler.onlar kendi inandıklarına inansınlar biz kendi inandığımıza.

 3. Kuranıanla
  Emekli
  Duyanda yıldızlara tapıyoruz sanar Kuran ve sünnet dedik bundan gayrı hak mı var ?

 4. musab
  Hadis Öğrencisi
  kuran ve sünnetmi.sünneti hadis olmadan nasıl öğreniyorsunuz merak ettim doğrusu.inkar etmediğiniz hadis varmı sizin?

 5. Kuranıanla
  Emekli
  Benim adımı tara sitede paylaştığım hadisleri gör iftira atmak şeytanın işidir şeytana uyma

 6. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  Alıntı bonasera Nickli Üyeden Alıntı
  Biz diyoruz ayet var sen diyorsun delil getirdim.
  Dün 7 tane ayet yazmıştım ama çok bilgin arkadaşınız tefsirini bile bilmeden ayetlere kendince (saçma sapan) yorumlar yapmıştı..

  Alıntı İslamyolu Nickli Üyeden Alıntı
  o kadar çok bidatlar çıkardınız ki tek başıma hepsi ile uğraşıyorum. Sitedede 1 kişi gelip destek çıkmadı. çünkü onlarda biliyorlar sizin burnunuzun dikine gittiğini.
  Ewet kardeşim aynen düşündüğün gibi yapıyorum., hiç kendini yorma bence.. Boşuna hakaretwari sözlerle karşı karşıya kalma., baksana müşrik yaptılar seni (Allah Muhafaza)..

 7. Kuranıanla
  Emekli
  Allahla aranıza koyduklarınız yüzünden müşrik oluyorsunuz bu kadar açık ve net , ben size ayetleri anlatan alimleri dinlemeyin demiyorum ben size Allahın yönetimine ortaklar koşan eserleri kaale almayın diyorum ama siz "HAK" diyorsunuz üstelik delilinizde yok tek delil uydurma hadisler

 8. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  Yaa kim Allah'la arasına birini koyuyor söylesene., delilin ne?? Şefaat war demek mi., eğer öyle ise bunu Rabbimiz Kur'an da zaten biz kullarına söylemiş..

  Türbelerden., ölülerden medet ummak diye saçmalıyorsunuz, sizin bildiğiniz saçma sapan türbelere gidip mum yakanlar, etrafında dönenler bilmem ne yapanları almayın gözünüzün önüne.. Siz bunların aksini sawunuyorsunuz ama farkında değilsiniz we farkına warmak da istemiyorsunuz..

  Her neyse., sizinle uğraşmaya gerek yok AT GÖZLÜKLERİNİZİ çıkarana kadar sizinle tartışmaya girmeyeceğim Rabbim hidayet wersin..!

 9. Kuranıanla
  Emekli
  Birader sen konudan uzaksın sabahtan beri tartışıyorum sizin gibilerle sabaha kadar yine tartışırım bana KUTUP kimdir neye denir bunu açıkla sonra konuşuruz

 10. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  Sen we senin gibilere hiç bir şey açıklamak istemiyorum artık., açıklasam da birşey değişmiyor çünkü.. Hayırlı akşamlar..

 11. Kuranıanla
  Emekli
  Ben sana imam rabbaninin eserinden açıklayayım okumamışsındır;

  Arştan yeryüzünün merkezine kadar her kime rüşt,hidayet,iman ve marifet ulaşırsa onun yolu ile gelir.Herkes ondan feyz alır.ARADA O OLMADAN KİMSE BU NİMETE KAVUŞAMAZ.Bir kimse o büyük zatı inkar eder beğenmezse yahut o büyük zat bu kişiye incinmiş ise bu kimse ALLAHU TEALEYI ZİKRETSE BİLE HİDAYETE KAVUŞAMAZ! Ona inanmamış olması veya onu incitmiş olması feyz yolunu kapatır.

  KUTUBUN TANIMI: En büyük veli bilinir. Tarikatçılara göre erenlerin başı ve Allahın izniyle kainatta tasarruf sahibidir. Yani evreni yönetmede yetki sahibidir.

  AL bu hurafeleri tekrar tekrar oku belki dönersin yolundan


 12. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..

  Reklam


  Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın.. (Amin)

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
cehennemden kaçmak için yada cennete kavuşmak için bana ibadet edene daha zalim kim olabilir ,  hadisi kutsi cennet girmek ve cehennem