+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evden muska çıkması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  deniz*
  Üye
  Reklam

  Evden muska çıkması

  Reklam

  Evden muska çıkması Mumsema Esselamu aleykum hocam .
  size bir sorum olacaktı 1 haftadır kendimi çok kötü hissediyorum . benim kızlarım dogdugunda bana mıska geldi korkmasınlar diye . sonra mıskanın dışındaki kılıf zamanla açıldı . sordum tanıdıklara bu muska degil dediler. kızlarım dogdugunda bu muska bana hamaylı diye geldi. sordum tanıdıklara bu hamaylı ddegil dediler hocam ne yapmam lazım büyüyse nasıl bozdurmam lazım ne yapmam lazım . ben daha hayatımda böyle birşeyle karşılaşmadım . ama genede emin degilim ne yapmam lazım . ama çok rahatsız oldum . hiç işim rast gitmiyor. muskaya dikkat ettim hafif hafif yırtıklıklar var bilerek yırtmıslar gibi .
  selam ve dua ile hocam cevap bekliyorum.

 2. 2
  imam
  Üye

  Cevap: Evden muska çıkması


  Reklam


  Esselamu aleykum hocam .
  size bir sorum olacaktı 1 haftadır kendimi çok kötü hissediyorum . benim kızlarım dogdugunda bana mıska geldi korkmasınlar diye . sonra mıskanın dışındaki kılıf zamanla açıldı . sordum tanıdıklara bu muska degil dediler. kızlarım dogdugunda bu muska bana hamaylı diye geldi.sordum tanıdıklara bu hamaylı ddegil dediler hocam ne yapmam lazım büyüyse nasıl bozdurmam lazım ne yapmam lazım . ben daha hayatımda böyle birşeyle karşılaşmadım . ama genede emin degilim ne yapmam lazım . ama çok rahatsız oldum . hiç işim rast gitmiyor.muskaya dikkat ettim hafif hafif yırtıklıklar var bilerek yırtmıslar gibi .
  selam ve dua ile hocam cevap bekliyorum.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah
  Ateşle yakın gitsin.

 3. 3
  deniz*
  Üye
  Ateşle yakılmaz dediler . sonra birsey olur .

 4. 4
  CeyhuN_
  Devamlı Üye
  Büyü yapanlarında yaptıranlarında sonu o ateş değil midir? İmam abimizinde dediği gibi yak gitsin.

 5. 5
  Ercan
  Devamlı Üye
  Evde bulunan muska kağıt vb. şeylerin en güzel imha yöntemi ateşle yakmaktır. Eğer size büyü yapıldığını düşünüyorsanız korunmanın en güzel yolu da Kuran'dır. Bol bol Kuran okuyun. Büyü bozdurmak için hocaya falan gitmeyin. Selametle.

 6. 6
  deniz*
  Üye
  Alıntı Ercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Evde bulunan muska kağıt vb. şeylerin en güzel imha yöntemi ateşle yakmaktır. Eğer size büyü yapıldığını düşünüyorsanız korunmanın en güzel yolu da Kuran'dır. Bol bol Kuran okuyun. Büyü bozdurmak için hocaya falan gitmeyin. Selametle.

  bilmiyrum sagolun . birde dua diye de korkuyorum ya duaysa. eminde degilim ama sorduklarım hep bu muska dediler . eşimle aram çok bozuldu . ne zaman konusmak istesek konusamıyoruz . kavga çıkıyor .

 7. 7
  Ercan
  Devamlı Üye
  Bulduğunuz şey dua olsa bile yakmanızda sakınca yoktur. Dua muska vb. şeyler ancak yakılarak imha edilir.

 8. 8
  bonasera
  Üye
  yak veya yırtıp çöpe at bir kağıt parçasının size fayda veya zarar sağlayacağını mı düşünüyorsunuz? Bunu düşünüyorsanız taştan tahtadan yapılmış şeylerin de fayda veya zarar sağlayacağını düşünmüş olursunuz ki Ebu Cehil de böyle düşünüyordu.

 9. 9
  Mantı
  Üye
  ya aklım ermıyo ya buyu çok buyuk bir gunahtır ya bi insan nıye buyu yapar ya ne bıcım ınsan bunlar

 10. 10
  xsinemx
  Üye
  Malesef öyle hasta ruhlu insanlar var günümüzde bende bir keresinde yolda giderken bir evin delinmis bir pirket tasinin arasinda bulmustum ve yaktim malesefki onuda kuran yazilariyla yapiyorlar sanki kurani kerimin bir sayfasiydi yada elif be den tam hatirlamiyorum

 11. 11
  Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Ateşle yakılmaz dediler . sonra birsey olur .
  ne olabilir ki esas muskaya ve tesirine inanmakla çok şey olur
  bu tür şeylere itibar etmeyin genelde hepsi rant sağlamak için
  uygulanan oyunlardır.Üzerinde kötü şeylerin
  tesiri olduğundan şüphelenen kişi Ayet-el Kürsi ve
  Muhafazateyn surelerini okuyarak Allah (c.c)ya sığınmalıdır


  sanki kurani kerimin bir sayfasiydi yada elif be den tam hatirlamiyorum
  belki de yere düşen musaf yaprağını oradan geçen biri
  çiğnenmesin diye oraya sıkıştırmış olamaz mı?


 12. 12
  Misafir

  Reklam


  slm hocam biz 1991 yılların da köyde oturuyorduk.o zamanlarda anne ile babama büyü yapmışlar ben hala ozamanlar ilk okula gidiyorduk annemin rahatsızlıgı kendi kendine konuşma ve evdeki eşyaları dışarılara atma bagırmalar babamın başkalarıyla ilişkiye giriyor görmesi yedigi yemegi irin gibi görmesi ictigi suyu kan gibi görüyor. evi terk edip gitmesi babamla kavga etmesi ve benzeri şeyler yaşadık. önceleri büyü olup olmadıgını bilmiyorduk.daha sonraları babam evebir hoca getirdi. benim ve abimin parnagından kan alarak igdeagacıyla evdeki muskaları buldu. ve o muskaları cıkarttı. birini banyo duvarı icerisine digerinide yatak odası duvarı icerisine koymuşlar.bu muskaları cıkartmak kolay olmadı. hoca efendi bayılma aşamasına gelip kendinden gecmesi gibi olaylar yasayarak muskaları yerinden cıkardı. daha sonra yinede bu musallat olmuş seytanilerden kurtulamadı. daha sonraki yıllarda köyden taşındık.fakat annemi zapdetmek kolay degildi.babamı devamlı başkarıyla ilişkiye giriyor görüyor halbuki babam evde oldugu halde daha sonraları piskiyatri dokturuna götürdük igne yazdı.ölüncüye kadar bu igneyi kullanacak dendi. bir kac ay bu igneyi kullandi. ve acayıp bir sekilde kilo aldırdı. ve ben bu igneyi vurulmam dedi.igneyi vurduramadık. igneyi vurdurunca sakinleme oluyordu.neyse onun yerine hap yazdırdık hapıda gizlice yemeginin icinde veriyoruz.yutarsa iyi yutmazsa ortaligi yıkıyor babamla hergün dögüş huzursuzluk oluyor.kendi kendine konuşma başkalarıyla aldatma gibi olaylar koruyucu muskalarda yazdırdık fakat bunları taktıramadık bunlar beni sıkıyor diye muskaları yaktı.sizden bu konuda ne yapmamız gerekiyor. lütfen bu konuda yardımcı olunuz cevabınızı. bekliyorum. bu yapılan büyü ne büyüsüdür.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

evde muska bulmak

muska bulmak

muska yakılırsa ne olurmuska yakilirmievde muska bulduevimde muska buldum ne yapmalıyım