+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Evden muska çıkması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: Evden muska çıkması

  Reklam  Cevap: Evden muska çıkması isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Evden muska çıkması
  anlattığınız belirtiler şizofreni gibi görünüyor. doktor ilaç vermiş, belli ki teşhis de koymuş. doktor, hastane, psikolojik rahatsızlıklarla ilgili bir forumda çözüm araştırmak yerine, burada cevap arıyorsunuz. bu kafa yapısı büyü zaten... siz kafayı değiştirmedikçe büyünün etkisinden kurtulamazsınız. yazık, kadıncağızı da doğru düzgün tedavi ettirin...

 2. Misafir

  Cevap: Evden muska çıkması


  Reklam


  Ayni olay bendede oldu hocam yakmanin sakincali oldugunu felak ve nas i okuyarak evinden uzak bi yere gomulmesi gerektigini ve birdaha o muskadan bahsetmetmeyin ve anmayin dedi yerinide unutun dedi. Allah kotulere firsat vermesin bir daha inşallah.

 3. Misafir
  Selamun aleykum ben evimde muska buldm hocam ama iyi niyetlimi kotu niyetlemi bilmiyorum açıp baktm iki beyaz kagit icinde arapca hafler yaziyo digerinde ise kahferengi dualar var ben bugun Elmali sirke doktum bekletiyorum sonra ne yapcami bilmiyorum yardimci olurmusunuz.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. bunlar bir duada olabilir veya başka bir şeyde olabilir. Bu yazıları ayak basmayan bir yere gömün en doğrusu bu olur. Sirkede bekletmene hiç gerek yoktur.

 5. Misafir
  Hocam ben 18 yaşındayım kıx arkadaşıma ölüm büyüsü yapmışlar Biz bunu evde bulduk hoca çağırdık hoca bunun korundugunu babaannesinin yaptığı Sabah ezanina karşı gidip cıkarıp yok etmesini söyledi biz şahsen buna inanmadık Büyüyü yaktık Çöpe attık sizce ortadan etkisi kalkmışmıdır

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
evde muska bulmak,  muska bulmak,  muska yakılırsa ne olur,  muska yakilirmi,  evde muska buldu,  iki tane muska cikti,  bir.odada.muska.varsa.ne olur.