+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstimna yapmak istemiyorum ne yapmalıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ryan123
  Emekli
  Reklam

  İstimna yapmak istemiyorum ne yapmalıyım

  Reklam

  İstimna yapmak istemiyorum ne yapmalıyım Mumsema Öncelikle bunu söylemek istiyorum, daha 15 yasindaym, ve suan hersey cok kötü. Cunkü normalde bu yaslarda erkeklerde bisey olusurki, hep kadinlari düsünüyorlar. Suanda bende öyleyim ve canim durmadan kötü seylere bakmak istiyor. Bazen aylarca dayaniyorum, bazen haftalar geciyor, bazen ama günler. Ama yapmak istemiyorum cunkü korkiyorum ALLAHtan. Günah yapmaktan korkiyorum, hep yapdiktan sonra cok pisman oluyorum ve bazen agliyorum. Ne yapmaliyim? Oruc tutsam bi fark etmez, cunkü son ramazanda bile canim kadinlara bakmak istiyordu ve oruc tutiyordum o zamanda. Simdi evlenemem, cunkü daha yasim cok kücük. Ben Türkiyede yasam problem olmaz cunkü orda televizyon veya gazetelerde yari ciplak kadinlar yok. Bide disarda burde kizlar/kadinlar düzügn giyinmiorlar. Napmami gercekten bilmiyorum, bazen istimna yapmayim diye bütün gün ugrasiyorum, bütün gün gidiyor. Keske erginlik gecse, böle problemim olmaz ozaman.

 2. ryan123
  Emekli

  Cevap: Istimna yapmak istemiyorum, napmaliyim? :(


  Reklam


  Bisey yazmaya unuttum. Biliyorum ki rüyada ihtimal olmak birini rahatlar, ama bana olmiyor. Rüyada öyle bisey görmiyorum. Uyandiktan sonra yine kadinlara bakmak istiyorum, yani gecmiyor. Rahatlamamim tek yolu masturbasyon yapmak, ama o günahdir. Ne yapcagmi bilmiyorum.

 3. bonasera
  Üye
  Mastürbasyon eli boş adam işidir. Meşgul ol bir şeylerle.

 4. emniciba
  Hep Üye
  ihtilam olmak için istimna bırakcan sperm ile kaynaklanıyordur süt bal ye sperm olusursa ihtilam olursun zaten takva da nefsin isteklerini terk etmenin bir mevzusu sen de bunu yapman farz bu dünyadagönlü hos edıcek seylerle dolu ama anlayanlar ıcın öyle değil

 5. ryan123
  Emekli
  Problemim bu iste. Ihtilam olmiyorum. Istimna yapmiyorum ama ihtilam olmiyorum. Olsa rahat olur benim icin masturbasyonu birakmak. Ama böyle her gün istimna yapmasim geliyor ve malesef oluyor öyle. Tövbe ediyor hep, ama olmiyor. Keske ihtilam olsam..

 6. Misafir
  Sana tek tavsiyem oruç tut, nefsini yenen tek şeydir

 7. Misafir
  Öncelikle Esselamun Aleyküm kardeşim, sana tavsiyem istimna yapma isteği olunca eûzü besmele çek ve o aklındaki istimna isteğini bitir. Belki bilmiyosundur diye; Eûzü besmele: eûzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim.

 8. Misafir
  soğuk suyla yıka organını sonra besmele çek.

+ Yorum Gönder
masturbasyon yapmak istemiyorum,  mastürbasyon yapmak istemiyorum,  istimna yapmak istemiyorum,  mastürbasyon yapmak istiyorum,  masturbasyon yapmak istemiyorum ama canim ostiyo