+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Günahın kefareti olarak Allahü teala insana tekrar günah işletirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Mantı
  Üye
  Reklam

  Günahın kefareti olarak Allahü teala insana tekrar günah işletirmi?

  Reklam

  Günahın kefareti olarak Allahü teala insana tekrar günah işletirmi? Mumsema Günah işledik diyelim Allah bunun karşılığında kefaret olarak bize tekrardan günah işlememizi irade eder mi?

 2. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..

  Cevap: Günahın kefareti olarak Allahü teala insana tekrar günah işletirmi?


  Reklam


  Kardeş sürekli aynı we saçma soruları soruyorsun., artık yeter..!

 3. Mantı
  Üye
  saçma değil kardeşim aklıma takıldı hem aynı soruda değil ki günahın kefareti olur mu onu soruyorum :s önyargıyla yaklaşma lütfen

 4. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  tekrardan günah işlememizi
  Bu soruyu 50 kere sordun we çoğunda da cewabını aldın., hala ne diye diretiyorsun.*? Buradakilerle dalga mı geçiyorsun yoksa başka bir amacın mı war.??

 5. Mantı
  Üye
  kardeşim tek amacım var sorduğum sorunun aklıma yatması! Takıntı vesvese hastalığın olmadığı için ne yaşadığımı bilemezsin sen bana yardımcı olmak ıstıyosan sadece sorduğum soruya cewap wermen yeterli vermezsende yine de Allah razı olsun..

 6. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  Günahın kefareti olarak Allahü teala insana tekrar günah işletirmi
  Sorunun 51. cewabı: Hayır., Allah hiç bir kuluna hatası affolsun diye günah işletmez..

 7. Mantı
  Üye
  tamam daha da sormucam tek öğrenmek istediğim buydu Allah razı olsun.Kafama tekrardan bu konu çerçevesinde bişey takılsa soramıcam ben onu anladım

 8. Mantı
  Üye
  Güzel kardeşim tek amacım ardı arkası kesilmeyen vesveselerime mantıklı bir cewap bulmaktı o yüzden buna benzer konu başlıkları açtım şu ana kadar bana yardımcı olan bütün kardeşlerimden Allah razı olsun bir kusur işlediysek affola..

+ Yorum Gönder