+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Boşuna Mı Takıntı Yapıyorum ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. husnu89
  Üye
  Reklam

  Boşuna Mı Takıntı Yapıyorum ?

  Reklam

  Boşuna Mı Takıntı Yapıyorum ? Mumsema Selamünaleyküm,kafama taktığım bir sorunum var.Çorabıma idrar yaparken meni bulaşmış olabilir normalde oturarak yaparım ama ayaktaydım mecburen,emin de değilim sıçrayıp sıçramadığından, o çoraplarla giydiğim botların içine necis bulaşmış olabilir mi ? Birde o çoraplarla hemen ayakkabımı giymedim,ertesi günü sabah giydim botlarımı.O zaman sürecinde necis varsa eğer ayakkabımın içine bulaşma ihtimali var mıdır yoksa ertesi sabaha kadar çorapta kuruma ihtimali olup bulaşmamış mıdır?Bulaştıysa botun içinde tam olarak nereye bulaştığını görmem mümküm değil.Boşuna mı takıntı yapıyorum yoksa,botlarımı giymek istemiyorum rahat olamadığım için.Bana açıklayıcı, net bir şekilde ne yapmam gerekir söylerseniz çok ama çok sevinirim arkadaşlar,hatta o gün terlikte giyiyordum ve arkadaşımın evindeydim o terlikte batmışmıdır,başkası giyerse onada bulaştırıp günaha girer miyim diye çok korkuyorum arkadaşlar.Temizlik konusunda dikkatliyimdir çok ama bu sefer böyle beklenmedik bir olay yaşadım ve o arkadaşada söyliyemedim idrarlı meni bulaşmış olabilir terliğe yıkada diyemedim utandım.Ne olur arkadaşlar,açık açık yazdım yaşamış olduğum sıkıntıyı bu konuda içimi rahatlatın arkadaşlar ne olur ? Arkadaşa gittiğimde mesela o terliği bi daha giymek gelmiyor içimden,yaptığım düşündüğüm doğru mudur bilmiyorum.Ama necis çorabıma sıçrayıp bulaşmış mıdır,terlik giyiyordum evin içinde ona da bulaşmışmıdır,botlarımı giydim giderken onun içine de bulaşmışmıdır diye kafamda sorular geçiyorr sürekli olarak,lütfen beni aydınlatın arkadaşlarım,ne yapmam lazım.Boşuna mı takıntı yapıyorum,sıçrayıp değdiğinden emin değilim görmedim.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Boşuna Mı Takıntı Yapıyorum ? Allah Rızası İçin Yardım Edin Lütfen :( ...


  Reklam


  Çorabıma idrar yaparken meni bulaşmış olabilir
  Aleykumselam kardeşim. Boşuna takıntı yapmayın. Bu söyledikleriniz tamamı yersiz takıntılardır.
  Ayakta bevlederken çoraba meni sıçramaz.


 3. husnu89
  Üye
  Yalnız rüyada iltiham olmuştum ve o yüzden idrarımı yaparken içerde kalan meniler idrarla dışarıya atılıyor ya o yüzden meni diye belirttim ilk mesajıma arkadaşım.

 4. Ercan
  Devamlı Üye
  Rüyada ihtilam olduysanız güzelce guslünüzü alıp çıkın. Çorap, terlik, bot falan kafaya takmayın. Bunlar tamamen vesvesedir. Selametle.

 5. Mantı
  Üye
  husnu89 güzel kardeşim seni çok iyi anlıyorum bende de çok fena takıntılar var hayatımı zehir ediyo resmen

 6. ziya3400
  Devamlı Üye
  bana da bunun benzeri olmuştu. Meniyi çıkarmak için işiyordum klozet kapağına geldi çiş yanlışıkla. Sonra dedim meni klozet kapağına bulaşmıştır. Tüm klozeti yıkadım suyla su yere deydi eyvah dedim bu sefer meni suyla birlikte fayanslara bulaştı v.s.

  Ama şimdi şöyle rahatlatıyorum kendimi MENİ OLSA BİLE ORADA BENİ CENABET ETMEZ, BANA BİR ZARARI YOK . O zaman sıkıntı da yok. sen de böyle düşün.

 7. husnu89
  Üye
  Yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar..Başka arkadaşlarında yorumunu alırsam sevinirim.Bu düşünceler kafamda dolanıp duruyor.Mesela o terliği başkası giydiğinde onada bulaşırsa günaha girerim diye korkuyorum mesela.

 8. magicksk
  Üye
  dostum kurumuş necis (meni,mezi,idrar) başka bir yere bulaşmaz.Çorabına necis sıçramış olsa bile sen botunu giyene kadar kurumuştur.Aynı şekilde o terliği giyene kadar kurumuştur.Ki sıçrayıp sıçramadıgından emin değilsin.Zan ile bir şey pis olmaz diye bir yazı okumuştum geçenlerde.Bu tarz durumlarda bu cümleyi hatırlat kendine. ALLAH şeytanın vesvesesinden ve her türlü fenalığından bizleri korusun...

 9. Mantı
  Üye
  magicksk güzel kardeşim doğru diyosun bulaşmaz böyle bir ihtimal yok ama bu vesvese denilen illet öyle bir hastalık ki insanın hayal dünyasına neler geliyo Allahtanbaşka kimse bilemez bu arkadaşım öyle bir düşünüyordur ki meni kloet kapağına çarptı ordan bi zerre kadar damla arkadaşın üstüne sıçradı gibi şeyler o da biliyo öyle bir şeyin mümkün olmadığını ama oraya takılmadan duramıyo şeytan dewamlı fısıldıyo insanın kulağına böyle şeyleri dediğim gibi illet bir şey vesvese Allahü Tealam hepimize yardımcı olsun doğru yolundan ayırmasın günahlarımızı affeylesin amin..

 10. husnu89
  Üye
  Yorumlarınız,bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler arkadaşlar,umarım bu takıntıyı en kısa sürede kafamdan atarım..

 11. Misafir
  Ben böyle şeyleri kafama takmıyorum ama , mesela sevdiğim bir işi yaparken mezi geldiğinde acaba menide varmı diye takıntı yapıyorum ... Her an aklımda oluyor bu vesvesemidir yoksa gusl almalımiyim cevalarsanız sevinirim...

 12. Misafir

  Reklam


  Ya kardesim ayni tur igrenc takintilar bndede varda biyerime o necis bulsinca rahat etmekten ziyade ornegin ibadet araclarina degecek diye odum kopuyor bide ben mesela meniyi koluma deydirsem ondan onra oruye surtse kolum sonra ortudende kiyafetimi koysam temiz olan ona bulassa ve arabaya binsm arabanin koltuguna gelirmi

+ Yorum Gönder
necaset takıntısı,  sperm bulaşma takıntısı,  bulaşma vesvesesi,  idrar bulaşma takıntısı,  meniyle ilgili temizlik takıntısı,  bulaşma takıntısı