+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyük Tuvalette şehvetsiz gelen meni gusül gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. arifselim
  Yönetici
  Reklam

  Reklam  isimli yazı www.Mumsema.com
  Aleykum selam. Meni ile mezi birbirinden farklıdır. Meni gibi bir şey derken ne demek istiyorsun? Çünkü meni beyaz, yoğun, zevkle ve fışkırarak çıkar. Eğer böyle bir şekilde çıkmışsa o zaman gusül abdesti alman gerekir.

 2. Misafir

  Cevap: Büyük Tuvalette şehvetsiz gelen meni gusül gerektirir mi ?


  Reklam


  Hanefilere ve şafiilere göre hükmü nedir ? Her ikisinde de cünüp gerekmez mi ?

 3. arifselim
  Yönetici
  Şehvetle gelmeyen ve cinsel ilişkiden bir süre sonra çıkan meniden dolayı gusül abdesti almak gerekmez.

 4. Misafir
  Ben 17 yaşındayım erkeğim cinsel isteklerimi durduramiyorum ramazan ayinda olay yanlışlıkla kötü video gördüm organima dokunmadim sadece pantolunumu düzeltim ve az bir şekilde 1 damla meni yada başka birşey çıktı ve idrar değildi yardım edin orucum bozuldumu ve öğledrn sonra oldu bu olay ne olur ne olmaz ben alayim dedim gusül ama ogleden sonra diye alamadım

 5. arifselim
  Yönetici
  Meni öyle kısacık bir sürede pat diye akacak bir sıvı değildir. Meni şehvetle ve fışkırarak çıkar. Meni beyaz renktedir. Eğer bu çıkan meni değilse orucun bozulmaz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
büyük abdest yaparken sperm gelmesi gusül gerektirirmi ,  Tuvalette meninin gelmesi,  sehvetsiz gelen sperm,  tuvalette sperm gelmesi,  büyük abdest yaparken sperm gelmesi gusül gerektirir mi,  sıçarken sperm gelmesi,  büyük tuvalet yaparken sperm gelmesi gusül gerektirirmi