+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cübbeli hocanın kitapları varmı e kitap olarak ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. musab
  Hadis Öğrencisi
  Reklam

  Cevap: cübbeli hocanın kitapları varmı e kitap olarak ?

  Reklam  Cevap: cübbeli hocanın kitapları varmı e kitap olarak ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: cübbeli hocanın kitapları varmı e kitap olarak ?
  Alıntı Mantı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  cübbeli hoca hapiste diye öttürüp öttürüp durmayın arkadaslar ya
  ne demek istiyorsun kardeşim sen.ne alaka hocamızın hapiste olmasıyla.

 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: cübbeli hocanın kitapları varmı e kitap olarak ?


  Reklam


  Alıntı mantı Nickli Üyeden Alıntı
  cübbeli hoca hapiste diye öttürüp öttürüp durmayın arkadaslar ya
  sitede nasıl davranılacağını öğrenmen gerekir,söylediğin şey nedemek bilmiyorum fakat ne olursa olsun böyle konuşmamalısın.

 3. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  Mantı terbiyeni takın sonuçta cübbeli ahmet hoca bir din adamı böyl laflar etmemelisin.

 4. Mantı
  Üye
  ben cübbeli hocaya laf etmedim ki yorumumu dikkatli okuyun onun kitabını okumayın çok saçma gibi şeyler konustular bende adam hapısteyken arkasından konusup otturup durmayın dedım

 5. peugeot_bor
  Devamlı Üye
  isimlerini verirmisin kitapların tabi sende olanları..
  Bendeki kitapları Abdest Risaliyesi, 99 soruda Namaz, 99 Soruda islam inancı, itikat risaliyesi, kuran-ı mecid risaliyesi, dualarım, hadislere iman, tadili erkan, şifa ayetleri,herderdi iyileştiren bir dua, recep, ramazan, şaban risaliyeleri, oruç risaliyesi, hak söz, kurban risaliyesi, ezan-ı muhammet risaliyesi,istiğfar risaliyesi, selevat-ı kübra,selevat-ı muza,afat, evlilin faziletleri, evlenilmesi haram olanlar, hac umre duaları, hac umre risaliyesi, cemaatle namaz, 54 farz-ı şerhi, kudsi vaazlar, şeceriye nebevviye,namaz ilmihali, islam fıkıhı 1 ve 2. ciltleri, nişan ve nikah ahkamı,namaz kılamayanların iki cihanda başına gelecek belalar. Bu kitapları hepsini okudum ve hepsi çok güzel ve aydınlatıcı. Hepsi ehl-i sünnet vel cemaat sınırları içinde.

 6. @_gül_@
  Devamlı Üye
  ALLAH razı olsun kopyaladım teker teker alırım ve okurum inşallah.

 7. AKDIMHAYZUM
  Üye
  Neden önermiyorsunuz? Siz anlayamadınız diye mi? "rabıta" kitabı son derece güzel bir kitap bende var. Kesinlikle okunmalı tüm müslümanlar tarafından. Ön yargılardan uzak bir şekilde tabii.

 8. @rzu
  Üye
  Neden önermiyorsunuz ?

 9. karadamlalar
  Kesintili Üye
  çünkü rabıta hakkında bu taifenin söyledikleri şeyler saptırmadan fazlası değildir, bu tip konularda ehli sünnetin yolundan metodundan sapmışlardır ve bidatçilikle kalmayıp küfre girmişlerdir. Allah bizleri korusun.

 10. Misafir
  @ordeall 1 2 kere izledim demişsin ya işte tam olarak bu sebeple sana yapmacık gelmiş birkaç video daha izle

 11. Misafir
  su zamanda muslumanlarin basina gelebilecek en guzel seylerden biridir hoca bi kere once bu adamin kim olduguna bakin itikatina bakin ilmine bakin yapmacik diyen adamin tarzinida merak ediyorum su belliki cubbe falan diyerek islam nisanlariyla kendi yasadigi hayatin bi ilgisi yok gelelim hocanin bagli oldugu tarikate hoca hakkinda yazdigin hocayi aśar onun hocalarina gider mahmut efendi hz kimmis bi bakin derim arkadaslar sonra hocayi konusalim allah hidayet versin bu insanlarin islam icin yaptigi savasa bi bakilsin once ayrica hocanin yazdigi kitaplarin % 90 evliyaullahin ve alimlerin eserlerinin bizim anlayacagimiz tarza cewrilmis halidir

 12. Molla_Efdal
  ملا افدال

  Reklam


  Cübbeli Ahmed Hoca bazen hata yapabiliyor ama bu ona özgü birşeydeğil herkes hata yapabilir. Hoca efendinin kitapları arasında İman-İslam İlmihalini tavsiye ederim.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
cübbeli ahmet hoca e kitap,  cübbeli e-kitap