+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Temizlikle ilgili önemli bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Temizlikle ilgili önemli bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim.

  Reklam

  Temizlikle ilgili önemli bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim. Mumsema Arkadaşlar kızmayın ama bir sorum vardı. Gece rüyalanmıştım, kalktım tuvaletimi yaparken klozet kapağına meni geldi. Sonra hemen ıslak mendille sildim. Sonra aklıma şey geldi meniye su bulaştı ıslak mendille klozete tamamen meni bulaştı gibilerinden. Sonra çamaşır suyu döktüm biraz klozetin etrafına yine içimdeki ses meninin oradan gitmediğini söyledi. Sonra su döktüm (banyonun içini batırdım hep su oldu) yine içimdeki ses gitmediğini söyledi.

  Şu an hala huzursuzum klozet kapağını söküp atacam ama içimdeki ses şimdide klozet kapağıını yıkarken oradaki kirli suyun banyonun taşlarına aktığını pisliğin oraya bulaştığını söylüyor.

  İşin içinden çıkamadım ne yapıyım ? Bu beni cenabet etmez herhalde dimi ?

 2. kibrit
  Devamlı Üye

  Cevap: Temizlikle ilgili önemli bir sorum var, cevaplarsanız sevinirim.


  Reklam


  Olmaz güzel kardeşim. Rüyalanmak gusül gerektirir. Çıkan meninin eline koluna bacağına değmesi gusül gerektirmez. Zaten gelen bir şey de yok!

  Aman deyim klozeti falan atma

  Şeytanın vesveselerine de kulak asma. O konuşur durur boş boş...

  Selametle

 3. ziya3400
  Devamlı Üye
  yıkandım güzel kardeşim yıkandıktan sonra nerdeyse tuvaletin tamamını yıkayacaktım , hatta klozeti atacaktım klozete meni değdi diye . 3 Kere sildim klozeti ama sanki hala meni orada

 4. kibrit
  Devamlı Üye
  Şeytanın vesveselerine kulak asmayın. Bilime güvenin, nasıl o meni orada olabilir ki fizik kurallarına aykırı

 5. ziya3400
  Devamlı Üye
  plastiğin gözeneklerine girmiş olabilir ya da ben yıkarken ıslak mendilin gözeneklerine girip onu klozetin başka bölgesine sürdüğümde o meni ıslak mendil aracılığıyla oraya taşınmış olabilir. Onu yıkarken klozetten suyla birlikte giderken tuvaletteki taşların arasına girmiş olabilir. Böyle şeyler geliyor aklıma, ama şöyle rahatlatıyorum kendimi bulaşsa bile bana zararı yok, beni cenabet etmez

 6. Hayat Rehberi
  vakit nakittir
  ziya 3400
  Neden hep gusül ile ilgili soru sorarsın merak ettim.?
  Bir ilmihal alıp Temizlik bölümünü okumak çok mu zor?

 7. ziya3400
  Devamlı Üye
  Bilmiyorum sadece Gusül konusunda şüphe oluyor. Şimdi gusülü hallettik mesele temizliğe geçti. TEMİZLİKTE şüphe başladı .

+ Yorum Gönder