+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cünüplük hakkında soru Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. by_lear
  Üye
  Reklam

  Cünüplük hakkında soru

  Reklam

  Cünüplük hakkında soru Mumsema duşta mastırabasyon yaptıgımda yada dustan önce yapıp dusa gırdıgımde sonrasında dustan cıkınca bır ıkı damla tam olarak ne oldunu anlayamadıgım sıvı gelıyor ben unup olmusummudur tekrar dus almam gerekırmı?

 2. Kudüs
  Üye

  Cevap: cünüplük hakkında soru


  Reklam


  İstimha dince haramdır.Çıkan şey seni cunüp ediyor, tekrardan abdest almalısın.Ama bir an önce bu illetten kurtulmalısın.

 3. by_lear
  Üye
  Bir sorumdaha olacak bazende hıcbırsey yokken durup dururken bir iki damla birsey geldiğini hissediyorum mesela bi kadın resmi gördüğümde yada muhabbet esnasında duş almam gerekirmi

 4. Cem8
  Devamlı Üye
  Kardeşim öncelikli tavsiyem bu illetten kurtulman.

  Ama söylediklerine karşılık şu bilgileride sana aktarayım ;

  Duş esnasında yada duştan hemen önce cünup kaldığında , abdest sırasında ve hemen sonrasında tekrar akıntı olduğundan tekrar abdest alman gerekir.Bu nedenle cünup kaldıktan sonra mümkünse idrar yapmak , bir süre yürümek yada bir süre uzanmak gerekir.Aksi takdirde akıntı devam ediyor olup tekrar abdest almanı gerektirecektir.Bu yüzden tavsiyem duş esnasında cünup olmaman.

  Diğer sorunda sorduğun sıvı ise halk dilince zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısıdır.Bu şevkle çıkmadığından gusül gerektirmez fakat bahsettiğin fotoğraflar ve muhabbetler insanın cinsi arzularını kabartır ve ardından günaha sokar.

 5. by_lear
  Üye
  teşekkür ederim.beni aydınlatıgınn için saol

+ Yorum Gönder