+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Malumunuz; ABD, İsrail, İngiltere ve onlarla ittifak halinde olan işgalciler, İslam`a ve Müslümanlara karşı kural tanımaz bir savaş yürütmektedirler. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. isot
  Üye
  Reklam

  Malumunuz; ABD, İsrail, İngiltere ve onlarla ittifak halinde olan işgalciler, İslam`a ve Müslümanlara karşı kural tanımaz bir savaş yürütmektedirler.

  Reklam
 2. hzyusufsa
  Emekli

  Cevap: Malumunuz; ABD, İsrail, İngiltere ve onlarla ittifak halinde olan işgalciler, İslam`a ve Müslümanlara karşı kural tanımaz bir savaş yürütmektedirler.


  Reklam


  Sizden biriniz bunların boşuna düzelmesini beklemesin kıyamet alametleri olarak Hz. Mehti a.s gönderilene kadar fitnelerin ardı arkası kesilmicek biri bitti derken hemen ardından daha beteri çıkıcaktır Allaha dua edelim bende en dogrusu budur

 3. hzyusufsa
  Emekli
  Ve ayrıca bence biz ilk önce kendi ülkemizdeki fitneleri çözelim başörtülü diye anamızı bacımızı okullara almıyorlar orduya islam diniyle ilgisi olan birini kesinlikle almıyorlar şurası bir gerçek ki mustafa kemal masondur ve chpdeki temel programı da cahilligi giderip modernleşme adı altında milleti islam denen beladan kendi deyişiyle kurtarmaktır videosunda ve belgelerinde gördüm ayrıca laiklikte cübbeli hocanın dedigi gibi din karışamaz demek Allah karışamaz demektir kuranda da her kim Allahın indirdigiyle hükmetmezse işte onlar kafirlerin ta kendileridir buyurmuş cenabı hak

 4. zxczxczxc
  Emekli
  Vee ülkemizde bu kan dökenlere karşı hiçbirşey yapmıyor, ne acı.

+ Yorum Gönder