+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İdrardan sonra meni gelen bırısı özürlümü kabul edilir ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emniciba
  Hep Üye
  Reklam

  İdrardan sonra meni gelen bırısı özürlümü kabul edilir ?

  Reklam

  İdrardan sonra meni gelen bırısı özürlümü kabul edilir ? Mumsema şöyleki ben istimna yapan bırısı olmadığım ıcın sık sık ıhtılam olmam gerekıyor bu na tamam dedık ama ben 1 aydır da ıhtılam olmuyorum bu durumda benı suphelendiriyor yani idrardan sonra meni gelse ben özürlümü olurum bunu öğrenmek ısterım her ıdarardan sonra yahut bellı belırsız ıdarr yaptıkdan sonra gusul edecek halım yok kı menı olsa dahı bu bır kenera ben neden ıhtılam olmuyorum ? Hep fıkhı cevap lazım hemde tıbbi
  allah razı olsun . . .

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Idrardan sonra meni gelen bırısı özürlümü kabul edilir ?


  Reklam


  İdrardan sonra gelen akıntı meni değildir.Mezi yada vedidir kardeşim...
  Neden ihtilam olmuyorsun sorusuna gelince bazen iki üç günde bir olursun, bazen hafta da bir, bazen ayda bir bu değişkenlik gösterir...Bu değişimin nedeni kişinin kendisine bağlıdır biraz...Mesela harama bakmazsan haram düşünmezsen bu ihtilam konusu biraz gecikir, ama sürekli harama bakarsan haram düşünsen sık sık ihtilam olursun...Ayrıca günün şartları kişinin yapısı da bunda önemlidir.


+ Yorum Gönder
işerken sperm gelmesi,  işerken meni gelmesi