+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İdrardan sonra meni gelme ihtimali var mı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. emniciba
  Hep Üye
  Reklam

  İdrardan sonra meni gelme ihtimali var mı ?

  Reklam

  İdrardan sonra meni gelme ihtimali var mı ? Mumsema Tuvaletteyken bir akıntı geldı ısedıkten sonra oldu bu olay meni olma ihtimali varmı mezi yada vedi olma ihtimali ne kadar sunu ekleyım 3.5 haftadırda ıhtılam olmuyorum ve ıstımna yapmıyorum acaba bu sebeple bende bır hastalık olusurmu allah haram kılmıs dıye ıstımnadan kacınıyoreum uzağım ama bu basıma gelen benı supheye dusurdu yardım edın hastalık varmıkı bende ?

 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Idrardan sonra meni gelme ihtimali var mı ?


  Reklam


  Emniciba kardeş....

  Allah insandaki meniyi rüya yoluyla zaten attırıyor...Kaldı ki istimma yapmak zaten dinimizce haram kılınan birşeydir...Ayrıca sağlık yönünden bir çok zararı vardır...Şimdi senin soruna gelince idrardan sonra gelen akıntı ya mezidir yada vedidir...Eğer bunlardan biri gelmişse avret yerini yıkaman yeterlidir.Gusul abdesti almana gerek yok...
  Selametle...


 3. husnu89
  Üye
  Bende mezi veya vedi geldiği zaman,önce kuru peçeteyle,sonra peçeteyi ıslatarak siliyorum.Yaptığım doğru mudur acaba ?

 4. Muhasibi
  Editör
  Bende mezi veya vedi geldiği zaman,önce kuru peçeteyle,sonra peçeteyi ıslatarak siliyorum.Yaptığım doğru mudur acaba ?
  Bunların yanında yıkaman lazım...

 5. husnu89
  Üye
  Bu sitede bi arkadaş daha yazmıştı galiba moderatörlerden zannedersem oda güzelce bir yere yaymadan silmen,mümkün ise ıslak peçeteyle silmen yeterli diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.Sürekli bu sorunu yaşayan kişi için her seferinde yıkamak zor olabilir diye düşünüyorum.

+ Yorum Gönder