+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Gusül vesvese Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. esmerömer
  Üye
  Reklam

  Gusül vesvese

  Reklam

  Gusül vesvese Mumsema iyi günler arkadaşlar. benim sıkıntım her sabah kalktığımda iç çamasırını kontrol ederim akıntı varmı diye ama bu günlerde aferdersiniz penisin ucunada bakmaya başladım delikte iğne ucu kadar kuru beyazlık oluyor dikkat ettim her sabah oluyor gusül gereklimi yada kıyafet yıkanmalımı çünkü her gün baş edemez oldum. cvp için şimdiden tşk.

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: gusül vesvese


  Reklam


  senin bu soruna defalarca cevap vermişizdir. Bu soruda artık art niyet aramaya başladım.

 3. esmerömer
  Üye
  bu soru yüzünden ceza verdiniz ama evet kaç defa sordum ama net bi cvp alamadım çünkü bu konuda hala vesveselerim devam ediyor.

 4. muvahhidim
  herşey O'nun için..!
  Alıntı esmerömer Nickli Üyeden Alıntı
  iyi günler arkadaşlar. benim sıkıntım her sabah kalktığımda iç çamasırını kontrol ederim akıntı varmı diye ama bu günlerde aferdersiniz penisin ucunada bakmaya başladım delikte iğne ucu kadar kuru beyazlık oluyor dikkat ettim her sabah oluyor gusül gereklimi yada kıyafet yıkanmalımı çünkü her gün baş edemez oldum. cvp için şimdiden tşk.
  Kardeş;
  Gece, boy abdesti almayı gerektiren rüya gördükten sonra, sabah uyandığında çamaşırında leke var ise gusül abdestini zaten alırsın,
  eğer çamaşırında leke yok ise, illâ da leke varmış gibi kendi vesveselerini harekete geçirme! yoksa yok..
  bu durumda da gusül almazsın.!

  Gece, boy abdesti almayı gerektiren rüya görmediğin halde, sabah uyandığında çamaşırında leke var ise bu durumda da gusül abdestini alırsın..

  iş bu kadar basit! vesvese ve kuruntu yapmaya hiç gerek yok.!!

  O'na emanet ol..
  celle celeluh..


+ Yorum Gönder