+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden İstibra Konusunda Lütfen Acil Yardım Edin Arkadaşlar:( Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. husnu89
  Üye
  Reklam

  İstibra Konusunda Lütfen Acil Yardım Edin Arkadaşlar:(

  Reklam

  İstibra Konusunda Lütfen Acil Yardım Edin Arkadaşlar:( Mumsema Selâmün aleyküm arkadaşlar,benim ciddi bir sorunum var.Sorun ise istibra.Evde her tuvalete girdiğimde istibra yapıyorum çok uzun süre kalabiliyorum tuvalette ve evdekilerden çok azar işitiyorum .İstibra yapıcam derken ailemle tartışmalarım oluyor.İstibra yapıyorum ama biraz bekledikten sonra az da olsa gene idrar geliyor delik arasından görebiliyorum.Peçeteyle alıyorum aradan,biraz zıplıyorum ediyorum tuvalet içinde iyice gelmeyinceye kadar derken,bu seferde evdekinler çok tuvalette kalıyorum diye bana çok kızıyorlar.Işık yanıyor,bizde tuvalete giricez diye...Bende zor durumdayım arkadaşlar,lütfen bana yardım edin bi akıl verin ne yapmam lazım ? Nasıl bi çözüm bulabilirim buna.Yardım ederseniz beni çok mutlu edersiniz.


 2. EarthQuake®
  Yolcu

  Cevap: İstibra Konusunda Lütfen Acil Yardım Edin Arkadaşlar:(


  Reklam


  Ve aleykümüsselam kardeşim. Peçete veya pamuk benzeri bir şey koyar, tuvaletten çıkar, bir müddet sonra da abdestini alırsın, sorun kalmaz inşallah. Selametle.

 3. emniciba
  Hep Üye
  kardesım boyle konuları bende actım bu foruma benımuyguladığım sey ve tecrube edındığım seyler mesela ayaklarım usuyunce devamlı akıntı oluyor bu benım ıcın bır gercek sonra tuvalette 5 dk yeterlıdır ısını tam bıtırmeye bak sonuna kadar yap ondan sonra sıvazla öksür kuvvetlıce sonra yıkadıktan sonra kurulamadan once yıne oksur onu da al sonra cık ondan kellı olur ya da olmaz benım değisıyor ıhtılam olmayınca yabılıyorum ıstıbrayı ıhtılam olunca zorlasıyor bu benım bunyem ıcın .sen öksür bakalm sonra o esnada csıvazlayınca cıktığını fark edeceksın

+ Yorum Gönder