+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Cemalnur Sargutu Dinlemekte Sakınca Var mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Mucahid
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: Cemalnur Sargutu Dinlemekte Sakınca Var mı?

  Reklam  Cevap: Cemalnur Sargutu Dinlemekte Sakınca Var mı? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: Cemalnur Sargutu Dinlemekte Sakınca Var mı?
  Ben bu yargıdan farzları yerine getirmemenin muhatap alınmayacağını çıkarıyorum
  Din önderi kesilip halka vaaz eden ve farzı ihmal ettiği kesin olan hiç kimse muhatap alınmaz

  Durumu örnekledim Haramlardan kaçınmak fardır başı açık kadına bakmak haramdır o halde tv de dinlenecek din adamı yoktur Çünkü hepsi başı açıklarla aynı yerde teneffüs etmektedir
  Din adamı ve baş açık kaç kişi var
  Allah aşkına konuyu saptırmayalım

 2. mümini78
  Devamlı Üye

  Cevap: Cemalnur Sargutu Dinlemekte Sakınca Var mı?


  Reklam


  @mir ben M fethullah güleni de okurum Said nursiye de okurum Y nuri öztürkü de okurum Abdül aziz bayındıra da okurum açıkcası ben herkesi okurum ve hepsinden de istifade ettiğim en az bir şey vardır ama hepsinin de reddettğim en az bir şeyi vardır. Ben kim seye körü körüne bağlanmadığım gibi her duyduğuma inanmam her gördüğüme kanmam her şeye şıp diye tabi olmam . Ancak öğrenmekten de asla vazgeçmem. Cemalnur Sargut da değindiği çok güzel noktalar var ancak bir yazımda dediğim gibi zehirli okları da mevcuttur.

 3. Farah
  Üye
  Belki de kadın içinden ortunmemenin pismanligini duyuyordur da nefsini kiramiyordur. Günahkar da olsa mümin mümin değil midir? Ama farz olduğunu inkar ediyorsa is başka o zaman yazık olmuş o kadar dinle meşgul olması onu kurtaramaz.

 4. Snowdrop
  Elhamdülillah
  Başıörtülü değil diye onu dinlemememiz doğru olmaz.Öyle başıörtülü olanlar var ki aslında bir şeytan. Allah korusun.Bn onun sohbetlerini 1-2 kez dinledim.Bence qayet normal konuşuyor.

 5. Mürid74
  Devamlı Üye
  Degerli Kardeslerim,

  bir insan hakkinda yorum getirmek, hatta dis görüntüsüne bakarak yorum getirmek benim kaantimca yanlisdir.
  Bizim gözümüzle gördügümüzü biz yanlis olarak algiliyabilirz, fakat kalplerini okuyamadigimiz icin, ben o kisi hakkinda sahsen negatif yorum getirmekden cekinirim.
  Göklerdeki ve yerdeki her şeyi bilir. Gizlediklerinizi de açığa vurduklarınızı da bilir. Allah, göğüslerin özünü (kalplerde olanı) hakkıyla bilendir. (Tegabun 64/4)

  Kaldi ki o kisi birde Allah´a (c.c.) davet ediyorsa...
  Allah'a davet eden, salih amel işleyen ve: «Ben gerçekten müslümanlardanım» diyen kimseden daha güzel sözlü kim olabilir? (Fussilet 41/33)


  Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

 6. Misafir
  Bu yaratiga dikkat. Iman hırsızı. Rabbim bunlardan Cumlemizi muhafaza etsin. Amin

 7. Misafir
  Allah size akil fikir versin Huuuu diyorum sadece pes!!!!!

 8. Molla_Efdal
  ملا افدال
  Kendisini Tasavvuf erbabından tanıttığı halde Tasavvuf'un "T"sini bile bilmeyen sözde "21. yy.'ın Mevlanası" Cemalnur Sargut'tan mı bahsediyoruz?... HAYIR!!!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
semanur hoca,  cemalnur sargut kimdir cubbeli hoca,  nihat hatipoğlu cemalnur sargut