+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bir kıza tecavüz etmek, erkeği dinden çıkarır mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. konya442
  (Cezalı)
  Reklam

  Bir kıza tecavüz etmek, erkeği dinden çıkarır mı?

  Reklam

  Bir kıza tecavüz etmek, erkeği dinden çıkarır mı? Mumsema EsSelamu Aleykum

  bir kiza tecavüz etmek,erkegi dinden cikarir !

  yazmis biri bir sayfada bende cevapladim günahkar olsada dinden cikmaz , acaba dogru mu yazmisim yanlis mi ve dogru olani ne acaba

  oda geri

  cikarsin yazdi
  sonra baska biri
  cikmasin diye biliordum
  oda
  eger tavavüz etmissen,namuslu kadina iftira etmissen

 2. kibrit
  Devamlı Üye

  Cevap: bir kiza tecavüz etmek,erkegi dinden cikarirmi?


  Reklam


  Çıkmazsın. Hatta cübbeli ahmet hocanın bir sözü vardı sanırım imamı Rabbani hz. lerinden alıntı olmalı. Bir kişi babasını öldürse, kafatasına şarap doldurup içse sarhoş olup annesi ile zina etse... dinden çıktı denmez, diyordu.

  Her ne kadar iğrenç mi iğrenç bir fiil olsa da imanı gitmez. Tabi bunu yapacak kişi de ne denli iman vardır orası başka bir konu.

 3. musab
  Hadis Öğrencisi
  kibrit kardeşim cevabı vermiş zaten.nasıl belli kibrit kardeşimin hangi hocaları dinlediği.karma okul konusunda haklı.tüm düşündükleri doğru.niye?çünkü o profesörleri değil cübbeli ahmet hocayı dinliyor.sorun onu dinlemesi değil ehli sünnet bir alimi dinlemesi.görüyoruz kendini müctehit sanan profları dinleyenleri.çoğu onlar gibi sapıtmışlar.allah senin gibilerin sayısını artırsın.son olarak sitede mesela islamyolu kardeşim var.onun da belli kimi dinlediği

 4. kibrit
  Devamlı Üye
  Allah razı olsun kardeşim. Önemli olan analiz edebilmek. Ehl-i sünnet bir alim olduğunu kestirdiğin anda eteğinden tutacaksın. Ben ne zaman bir mesele merak etsem hemen cübbeli ahmet hocanın sohbetini ve fetvasını bulmaya çalışırım. Allah muhafaza sapıklar sardı etrafımızı. Sapıklar dışarıda fink atar... Ehli sünnet alimleri cezaevlerine atılır. Allah bir gün hesabını soracak.

 5. HAMMADUN
  Emekli
  Zina etmek ayrı, tecavüz etmek ayrıdır.

  Dinin zina hakkında verdiği hükümde, hükümlerde bellidir.

  Birde bunun üzerine TECAVÜZ'ü ekleyecek olursanız ki; Allah Muhafaza.....

  Dinden çıkarmısınız, çıkıp girebilirmisiniz, takdirini size bırakıyorum.

  Tövbe etsem kabul olmazmı....????

  Diyetine hazırsan tabiki kabul olur. Ancak ZİNA'nın diyetini bilirmisin..... Ya ZİNA artı TECAVÜZ'ün.....

  Rab'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 6. Bedirde
  Üye
  Selam aleyküm,dini bilgim cok zayif ama bu anlatigin sey cok agir bi durum hattta felaket denilebilr,allahim bizleri bagisla ve merhamet et,amin.

 7. musab
  Hadis Öğrencisi
  evet kibrit kardeş doğru söylüyorsun.bende cübbeli hocamın fetvasını bulmaya çalışırım.her önüne gelen hoca dinlenmez ki.o dinlediğinin ehli sünnet olması lazım.bizim de ilmimiz olmadığı için ehli sünnete muhalif bir görüşünün olup olmadığını bilemeyiz o kişinin.çoğu kişi şöyle düşünüyor mesela abdülaziz bayındırb tvye çıkıyor.gören bir bakıyor başında prof.yazıyor.oo bu her şeyi bilir diyor.diyorum bazılarına o hoca dinlenmez cübbeli hocayı dinle diyorum.diyor ki cübbelinin tahsili ne o prof.diyor.bende diyorum tahsille ne alaka hocamız medrese eğitimi almış diyorum ama anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar.çünkü cübbeli hocamız her zaman hakkı söylüyor ve çoğu kişinin işine gelmiyor bu durum

+ Yorum Gönder
tecavüz etmek günah mı