+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Peygamberimiz, giyindiği halde açık olan, yani ince ve şeffaf elbise ile dolaşan kadınların Cehennemlik olduklarını, Cennetin kokusunu bile alamayacaklarını bildirirler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. kibrit
  Devamlı Üye
  Reklam

  Cevap: arkadaşlar bi bakabilir misinz kafam karıştı ?

  Reklam  Cevap: arkadaşlar bi bakabilir misinz kafam karıştı ? isimli yazı www.Mumsema.comCevap: arkadaşlar bi bakabilir misinz kafam karıştı ?
  @Şükrü

  Masonik olan sen değilsin, senin aklını yıkayan düşünce sistemi

  Çok ilginçtir ki; şüpheli isimler (ehl-i sünnet dışı ilahiyatçılar proflar) hep aynı lafları geveliyorlar. Hepsi açmış kuranı öncekileri değil kendi kendilerine az ilimleriyle bataklığa düşüyorlar. Mason abduh, afgani vs. İslam düşmanı isimleri kendilerine rehber ediniyorlar.
  Neden ve neden soruları akla geliyor. Neden 1400 yıllık geçmişin itilip yerine yenisini getirme çabaları? Neden hep aynı isimler?

  Bunca senedir bu alimler neyin savaşını verdiler? Ne için kendilerini ilime adadılar? Sende çıkmışsın işkembeden bu hadis yanlış bu hadis doğru diye hadis ayıklayacaksın öyle mi? Sen ne kadar kuran ilmi aldın da ne kadar hadis ilmi aldın? Mustafa islamoğlu aldı da ne oldu sanki... Önemli olan doğru yerden ilim alabilmek! Gel vazgeç bu sevdadan, eski olana sağlam olana kanıtlı olana uy! Macera peşinde koşmayın, bazı derin güçlerin emellerine alet olmayın.

 2. şükrü_01
  Üye

  Cevap: arkadaşlar bi bakabilir misinz kafam karıştı ?


  Reklam


  Atın iftiraları Atın.. Sanki bu yazılanlardan Alalhın haberi yok. Sanki bu yazılanlardan hesaba çekilmeyeceğiz nasıl işinize geliyorsa öyle konuşun. Sizin işiniz bu saten, nerde ehli sünnet cemaatine ters bir görüş var onlara yobaz diyin, nerde hoşunuza gitmeyen bir durum var o kişilere kafir deyin, nerde haksız olup egonuzu tatmin edemediğniz durum var o kişilere sapık deyin, deccal deyin, şeytan deyin. Sizin işiniz bu saten milleti karalamak. Bir defa bana niye iftira atıyosun ? Benim hadislere inanmadığımı kim söylüyor. Nediye karalıyosun adamı? Ben sadece Kuran ile çelişen bir hadisin uydurma olabileceğini çünkü her ikisininde aynı kaynaktan beslendiğini , işimizi sağlama alıp Allah hakkında bilmediğimizi konuşmamız , peygamberin torpilini beklemememiz yoksa bunların Allahın ADL sıfatına ters düşeceğini söyledim. Ben o hadisi inkar etmedim , hadisleri de yok saymadım. Ama sadece kUrana ters düştüğü için bazı iyi niyetli (veya kötü niyetli de olabilir) kimseler tarafından uydurulmuş olabileceğini ve herşeye sazan gibi atlamayıp temkinli olmanız gerektiğini hatırlattım bir kardeşiniz olarak. Siz bana tuttunuz masondan şeytan hocalara tabi olan bir insan yaptınız. Biz sizinle anlaşamayacağız heralde neyse konu kapansın ama size tavsiyem kimseyi bilip bilmeden karalamayın. Benim size hakkımı helal ettim. Sizde ederseniz sevinirim. Allah hepimize hidayet versin ve Sırati Mustaqıme Önderlerden kılsın amin vesselam.

 3. kibrit
  Devamlı Üye
  Sizin işiniz bu saten, nerde ehli sünnet cemaatine ters bir görüş var onlara yobaz diyin
  ??? Peygamber sünneti ve ashabının yoluna ters düşen görüşe biz yobazlık değil, sapıklık deriz!

  Hadi size iyi akşamlar!

 4. musab
  Hadis Öğrencisi
  sanki bu yazdıklarınızdan hesaba çekilmeyeceksiniz yazmışsın.zaten o yüzden yazıyoruz ya.allah bize hesap sormazmı neden hakkı söylemediniz.neden benim dinimin gerçeklerini anlatmadınız diye

 5. şükrü_01
  Üye
  Lafla peynir gemisi yürümez arkadaşım. Sözde ehli sünnetsiniz , adınız ehli sünnet ..!

 6. taat
  Devamlı Üye
  kuranı kerimde cehennemden çıkış olduğuna dair hiç bir ayet yokki hep orada ebedi kalınacağından söz ediliyor.birde peygamber efendimiz öyle bir zaman gelecekki benim hadislerimde ihtilafa düşecekler o zaman kurana bakın demiş

 7. taat
  Devamlı Üye
  ben bu hadisi biyerden okumadım ama birinden duymuştum doğrulunu ALLAH bilir

 8. DieHard
  ..Hayat Werenin Kulu..
  Üstad Hazretleri bu hakikate şu şekilde işaret ediyor:

  "İkinci şık ki, "Günah-ı kebireyi işleyen nasıl mü'min kalabilir?" diye suallerine cevap ise:"

  "Evvelâ, sabık işaretlerde onların hatası kat'î bir surette anlaşılmıştır ki, tekrara hâcet kalmamıştır. Saniyen, nefs-i insaniye, muaccel ve hazır bir dirhem lezzeti, müeccel, gaip bir batman lezzete tercih ettiği gibi, hazır bir tokat korkusundan, ileride bir sene azaptan daha ziyade çekinir."

  "Hem insanda hissiyat galip olsa, aklın muhakemesini dinlemez. Heves ve vehmi hükmedip, en az ve ehemmiyetsiz bir lezzet-i hazırayı ileride gayet büyük bir mükâfâta tercih eder. Ve az bir hazır sıkıntıdan, ileride büyük bir azâb-ı müeccelden ziyade çekinir. Çünkü tevehhüm ve heves ve his, ileriyi görmüyor, belki inkâr ediyorlar. Nefis dahi yardım etse, mahall-i iman olan kalb ve akıl susarlar, mağlûp oluyorlar. Şu halde, kebâiri işlemek imansızlıktan gelmiyor, belki his ve hevesin ve vehmin galebesiyle akıl ve kalbin mağlûbiyetinden ileri gelir."

  "Hem sabık işaretlerde anlaşıldığı gibi, fenalık ve hevesat yolu, tahribat olduğu için, gayet kolaydır. Şeytan-ı ins ve cinnî, çabuk insanları o yola sevk ediyor. Gayet câyı hayret bir haldir ki, âlem-i bekanın-nass-ı hadisle -sinek kanadı kadar bir nuru, ebedî olduğu için, bir insanın müddet-i ömründe dünyadan aldığı lezzet ve nimete mukabil geldiği halde, bazı biçare insanlar, bir sinek kanadı kadar bu fâni dünyanın lezzetini, o bâki âlemin bu fâni dünyasına değer lezzetlerine tercih edip şeytanın arkasında gider."

  "İşte bu sırlar içindir ki, Kur'ân-ı Hakîm, mü'minleri pek çok tekrar ve ısrar ile, tehdit ve teşvik ile, günahtan zecir ve hayra sevk ediyor."
  (1)

  (1) bk.
  Lem'alar, On Üçüncü Lem'a


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
açık giyinen kadınlar cehennem,  açık giyinen kadınlar ile ilgili hadisler,  açık giyinen kadınlar için hadisler,  travesti cennete girer mi