+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şu anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. manolyam
  Üye
  Reklam

  Şu anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir?

  Reklam

  Şu anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir? Mumsema bir seyi merak ediyorum , su anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir acaba cunku herkez kiyamet gununu bekliyor mezarlikta kiyamet gununde ; hesap verecegiz ve ondan sonra sanirim giriceyiz cennete ve cehenneme ; kimler vardir su anda .allaha emanet olun hayirli gunler.

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Şu anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir?


  Reklam


  bir seyi merak ediyorum , su anda cennet ve cehennem de insanlar varmidir acaba cunku herkez kiyamet gununu bekliyor mezarlikta kiyamet gununde ; hesap verecegiz ve ondan sonra sanirim giriceyiz cennete ve cehenneme ; kimler vardir su anda .allaha emanet olun hayirli gunler.
  Değerli üye kardeşimiz. Müminlerin ruhları “illiyun” denilen ve “yüksekler” anlamına gelen yüce makamlardadır. Şüphesiz en yüksek derece peygamberlere aittir. Onlar o ruhanî berzah meclislerinde yine müminlere reislik yapıyorlar ve hakikatler üzerinde sohbet ediyorlar.


  Konu hakkında geniş bilgi için tıklayınız

  Berzah (kabir) hayatı hakkında bilgi tıklanıyınz


+ Yorum Gönder