+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Bidatlar ve tarikatlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. HAMMADUN
  Emekli
  Reklam

  Cevap: bidatlar ve tarikatlar

  Reklam  Cevap: bidatlar ve tarikatlar altıncı sayfa yazısı mumsema.com Cevap: bidatlar ve tarikatlar
  Eğer itikadinizle ilgili bir hususda size yalnış bir takım yönlerdirmelerle etki eden bir yazı olarak gördüyseniz. Biliniz ki o yazı yok hükmündedir. Siz Ehli Sünnet vel Cemaat üyesisiniz. Asla o yazıyı bu şartlar muvacehesinde dikkati itibare almayınız.

  Zira eğer anlatılmak istenen, anlatamadığımız ve anlatılamayan ise, bu bize ağır bir yük olur ki; Maazallah biz bunun altından çıkamayız.

  MAHMUT EFENDİ HAZRETLERİ hürmet, muhabbet ve selametle andığımız, Rab'bimizin teveccühüne mazhar olabilmek için hayatını o yolda vakfetmiş biri olarak bizimde tevveccühümüze mazhar olmuş nadide bir cevherdir.

  Size gelince, İMAN HUSUSUNDA SABİT OL. Eğer yazılanlarda İSLAM ŞERİATI ve SÜNNETİ SENİYYE dışında bir hal varsa, asla itibar edicilerden olma, hatta itikadını sarsan bir kelime oraya bizim tarafımızdan konmuşsa, Rab'bim bizi affeylesin.

  Rab'bim Cümlemizden Razı Olsun. Amin.

 2. Misafir

  Cevap: Bidatlar ve tarikatlar


  Reklam


  abdulkadir geylani imama rabbani imama gazali bunlar tevhid ehli alimlerdir siz bunları kendinize yamıyorsunuz bu alimler sizleri görseydiler zaten neyapıyorsunuz hangi dine mensup sunuz diye eminim sizi uyarırlardı ..

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 356