+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. tuharatu
  Üye
  Reklam

  Manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz

  Reklam

  Manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz Mumsema eşimin ailesi çok kalabalık yaşşattıkları manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz Allah razı olsun eşim çok destek acaba günahamı giriyorum ancak başka çaremiz yoktu olağanüstü çabaladım ama çok kötü şeyler yaşadım yardım edin lütfen?

 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  Cevap: manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz


  Reklam


  eşimin ailesi çok kalabalık yaşşattıkları manevi baskıdan dolayı ben ve çocuklarım görüşmüyoruz Allah razı olsun eşim çok destek acaba günahamı giriyorum ancak başka çaremiz yoktu olağanüstü çabaladım ama çok kötü şeyler yaşadım yardım edin lütfen?
  Diğer konudaki mesajını okuyana kadar bu sorunu anlayamadım kardeşim manevi baskı nedir çözememştim. Eğer eşinin ailesi İslami kurallara aykırı davranışlarda bulunup ileri gidiyorlarsa ve çocuklarınıza da kötü örnek oluyorlarsa küsmek yerine oradan göç etmek daha efdaldir. Tamamne küsmek yerine araya mesafe koyarak görüşmek gerekir.

 3. nuranden
  Üye
  evet yukarıdaki ifadeye katılıyorum..

  günah değildir bilakis;tedbirdir..

  canıınızı sıkmayın dua edin..

  istikametden ayrılmayın inş. herşey yoluna girecektir..

 4. tuharatu
  Üye
  Allah razı olsun kardeşlerim cvplarınız için ama ben yaşadığım yere gelin geldim ve burada kimsem yok çok şükür Allahım var ben taşındım ama yine aynı ildeyiz malesef mesafe koyulamıyor küsmekten başka çaremiz kalmamıştı eşim yine görüşüyor çünkü onun annesi kardeşleri bu vebalin altına giremem ama barışsam mesafe koymama izin vermiyorlar çok yoruldum artık tek istediğim çocuklarımın Allahtan korkan Allahın razı olacağı bir şekilde yetişmeleri kusura bakmayın çok uzattım çok doluyum ondan çok teşekkür ederim sağolun

 5. serde
  Üye
  sen görüşüp görüşmemekte özgürsün ama çocukların belirli mesafede görüşmesine müsade etmen alacakları ahlaki öğreti ve şahsiyetlerine güzel bi etki olur...çünki akraba yı sıla_i rahimi bırakmamış olurlar..mevla muiynin olsun ..selam ile

 6. tuharatu
  Üye
  korkuyorum kardeşim çünkü çocuklar görüşmeye başlarlarsa bende görüşmek durumunda kalacağım mecburen aynı şeyler olacak diye çok korkuyorum acaba birgün hata yaptıklarını anlarlarmı ama anlayacaklarını sanmıyorum aslında büyük oğlum 4 yaşında hemen hemen herşeyi anlıyor şimdi göndericem hemen beni kötüleyecekler çocuğa buna dayanamam

 7. serde
  Üye
  korku rabbe olan inancın zayıflığıdırefendim..kimsenin olmadığı yerdE haklı olanın hakkını koruyan ALLAHTIR.. siz sünnete ve sıratı müstekıyme riayet ederseniz inanın kazanan siz olacaksınız..

 8. tuharatu
  Üye
  Allah razı olsun kardeşim Rabbim benide öfkemi yenmem konusunda islah etsin inşallah

+ Yorum Gönder