+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Namazdan gün be gün uzaklaşıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. asila
  Üye
  Reklam

  Namazdan gün be gün uzaklaşıyorum

  Reklam

  Namazdan gün be gün uzaklaşıyorum Mumsema namaz kilmakdan buyuk bir haz aliyordum ama su son bir aydir bir bocalamaya dustum ve namazimi bir kac gun ust uste kilmadim nasil daha iyi baglanabilirim namaza aslinda kilmak istiyorum ama bir husu icinde kilamiyorum namazimi butun hersey aklimdan geciyo ve kendi kendime kiziyorum bu sefer namazin olmadi diye lutfen bir yardimci olurmusunz...

 2. NURİMERCAN
  İNNALLAHE MEASSABİRİN

  namazdan gun be gun uzaklasiyorum :(


  Reklam


  OKADAR ÇOK SIKINTILARIM VARKİ SİZE ANLATAMAM....AYNI DERT BENDEDE VARDIŞEYTANI UZAK TUTMAK İÇİN BİR DUA BULDUM GERÇEKTEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM.DENEYİN AYRICA FELAK NAS SURELERİNİ ÇOKÇA OKUYUN.Allâhümme inneke sellatte aleynâ adüvven basıyran bi uyûbinâ ve kabiylühû min haysü lâ nerâhüm. Allâhümme fâyishü minnâ ke mâ âyestehû min rahmetike ve kannıthü minnâ kemâ kannattahû min afvike ve bâıd beynenâ kemâ bâadte beynehû ve beyne rahmetik, inneke alâ külli şey'in kadiyr.

  Eûzü bi kelimâtillâhittâmmeti min şerri mâ haleka ve zerae ve berae ve min şerri mâ yenzilü minessemâi ve min şerri mâ ya`rucü fîhâ ve min şerri fitnetilleyli vennehâri ve min şerri külli târikın illâ târik...an yatruku bi hayrin yâ rahmân.

 3. asila
  Üye
  tesekkurler.. bir ara sadece farz namazlarini kildim ama sunneti terk etmekle kotu bir sey mi yaptim bilmiyorum..

+ Yorum Gönder
namaza nasil baglanabilirim