+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Büyük Tuvaletimi yaparken meni geliyor, bu gusül gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Büyük Tuvaletimi yaparken meni geliyor, bu gusül gerektirir mi ?

  Reklam

  Büyük Tuvaletimi yaparken meni geliyor, bu gusül gerektirir mi ? Mumsema Arkadaşlar büyük tuvaletimi yaparken o esnada nasıl oluyorsa penisiminden mi yoksa affedersiniz ama makattan mıdır anlamadım tuvaletin içinde beyaz bir sıvı yani bildiğimiz meni oluyor. Bunu görünce çok huzursuz oluyorum cenabet mi oldum diyorum. Böyle bir durumda gusül gerekir mi ?


  İstem dışı oluyor dedim ama sonra kadınların bir takım özel meseleleri aklıma geldi onlarda da istem dışı oluyor ama onlar gusül alıyor dedim. Acaba bende mi almam gerekecek böyle durumda ?

  Çok kafam karışık çoook kimseye böyle şeyler olmuyor mu


 2. ziya3400
  Devamlı Üye

  Cevap: Büyük Tuvaletimi yaparken meni geliyor, bu gusül gerektirir mi ?


  Reklam


  Arkadaşlar o gülücük ifadesi yanlışıkla oldu üzülüyorum böyle bana mı oluyor birtek

 3. denclis
  Devamlı Üye
  İdrar yaparken geliyorsa bu VEDİ dir gusül gerektirmez.

 4. ziya3400
  Devamlı Üye
  vedi değildir menidir, bembeyaz gördüm gözlerimle

 5. bafralıemre
  Devamlı Üye
  Kardeşimidrardan sonragelenvedi,mezi gibi birşeydir.Ama sen o meni diyosan o meninin geliş sebebi önemli eğer o meni şehvetle gelip şehvetle çıkarsa gusül gerekir bu İmamı Yusufa göredir.
  eğer o meni yerinden bi şehvet sonucu gelmişse dışarı nasıl çıkarsa çıksın farketmez gusul gerektirir. buda İmamı Azam ve İmamı Muhammede göredir ki ihtiyaten fetva bu şekildedir.

 6. ziya3400
  Devamlı Üye
  şehvet yok durup dururken normal tuvalete gittiğimde, özellikle kabız sorunu varsa zorlanırken midir nedir anlamadım çıkıyor

 7. bafralıemre
  Devamlı Üye
  o zaman gusul gereknez

 8. mum
  Administrator
  büyük tuvaletimi yaparken sperm gelmesi

  şehvet yok durup dururken normal tuvalete gittiğimde, özellikle kabız sorunu varsa zorlanırken midir nedir anlamadım çıkıyor.
  Muhtemelen bu vedi'dir, gusül gerektirmez.

+ Yorum Gönder
büyük tuvaletimi yaparken sperm gelmesi,  tuvaletimi yaparken sperm geldi,  makattan sperm gelmesi,  makattan sperm gelmesi gusül,  makattan meni gelmesi,  büyük tuvaletimi yaparken meni geliyor,  tuvaletimi yaparken meni geliyor