+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Şu şekilde aldığım gusuller geçerli olur mu ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ziya3400
  Devamlı Üye
  Reklam

  Şu şekilde aldığım gusuller geçerli olur mu ?

  Reklam

  Şu şekilde aldığım gusuller geçerli olur mu ? Mumsema Arkadaşlar gusül alırken en başlarda burnum tıkalı oluyor. 3 kere ağza 3 kere burna su verdikten sonra tam vücudumu yıkama başlıyorum burnum açılıyor bende bu sıralamayı bozarak tekrar burnuma su veriyorum ve sonra her yerimi yıkayıp çıkıyorum. Ya da bazan öyle oluyorki tüm vucudumu yıkadıktan sonra tam banyodan çıkacakken burnum açılıyor o esnada lavobada burnuma su veriyorum .

  Böyle yapmam gusule engel olur mu ? Gusülde sırayı bozuyorum ya o kafama takıldı.


 2. denclis
  Devamlı Üye

  Cevap: Şu şekilde aldığım gusuller geçerli olur mu ?


  Reklam


  Oluyor diye cevap verdiler sana,neden birdaha soruyorsun

  Bu kadar evhamlı olma,vesveselere kulak asma.

  Guslün geçerli oluyor merak etme.Farzlara uy,su deymeyen yeri gusülden sonra da yıkayabilirsin.


 3. ziya3400
  Devamlı Üye
  Ben UNUTMADIM ama fark var işte orada o kafama takıldı. Direk ben burnuma o an rahat çekemediğim için sonradan tekrar çekiyorum . Unutma değil bu.

 4. denclis
  Devamlı Üye
  Diğer konunu okudum zaten.O konuda da benzer bir soru sormuşsun.Sonra da demişsin ki ''peki gusülden sonra su çeksem olur mu''

  Sana olur demişler.Ona dedim ben neden soruyorsun diye.

  Benim de alerjim var,su değdiğinde burnum tıkanıyor ve su çekemiyorum,çeksem de yeterli kadar çekemiyorum.Gusülden sonra çekiyorum,biraz açılmış oluyor.Kabul oluyor guslün,merak etme.

+ Yorum Gönder