+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Sizden gelen sorular Kategorisinden Ne söylediğimiz mi önemli ne kasteddiğimiz mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. noıdnoname
  Üye
  Reklam

  Ne söylediğimiz mi önemli ne kasteddiğimiz mi ?

  Reklam

  Ne söylediğimiz mi önemli ne kasteddiğimiz mi ? Mumsema selamınaleyküm;
  benim bir sorum var ben bigün camiye gittiğimde hoca hrstyanlar ve musevilerden bahsediyordu . bende kendi kendime onlar müslüman olurlarmı diye düşünürken ağzımdan yanlışlıkla onlar müslüman diye bişey çıkmıştı ama sözün arkasını getiremedim çünkü düşüncem sürekli bana oyun oynuyor tam olmazlarki diyeceğim zaman aklıma müslümanlar geldi bende bişey demedim öyle kala kaldım yani Allah korusun bu söz beni dinden çıkarır mı?

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: ne söylediğimiz mi önemli ne kasteddiğimiz mi ?


  Reklam


  selamınaleyküm;
  ne söylediğimiz mi önemli ne kasteddiğimiz mi ? benim bir sorum var ben bigün camiye gittiğimde hoca hrstyanlar ve musevilerden bahsediyordu . bende kendi kendime onlar müslüman olurlarmı diye düşünürken ağzımdan yanlışlıkla onlar müslüman diye bişey çıkmıştı ama sözün arkasını getiremedim çünkü düşüncem sürekli bana oyun oynuyor tam olmazlarki diyeceğim zaman aklıma müslümanlar geldi bende bişey demedim öyle kala kaldım yani Allah korusun bu söz beni dinden çıkarır mı?
  ve aleykumusselam ve rahmetullah.
  bu vesveseden ibarettir.
  bu şekilde inanmadıktan sonra , aklına gelen düşünceler önemli değil.

+ Yorum Gönder